Nagranie UFO nad Polską mrozi krew w żyłach. „Nie widziałem skrzydeł, leciał bardzo powoli”

Niezidentyfikowany obiekt przeleciał nad Warszawą.
Nagranie UFO nad Polską mrozi krew w żyłach. „Nie widziałem skrzydeł, leciał bardzo powoli”
fot. iStock (Max2611)
30.05.2021
Wiktoria Sobocińska

W sieci pojawia się mnóstwo filmików przedstawiających niezidentyfikowane obiekty na niebie, nagranych przez przypadkowych przechodniów. W dobie smartfonów bardzo łatwo jest błyskawicznie zareagować i uwiecznić zjawisko nawet zwykłym telefonem. 

Zobacz również: Niepokojące nagranie z monitoringu. „Kamery zarejestrowały ducha 7-letniej dziewczynki”

Tym razem wideo opublikowała polska organizacja pozarządowa, która zajmuje się badaniem zjawisk niewyjaśnionych. Zdaniem badaczy UFO przeleciało nad Warszawą 12 maja 2021 roku.

Nagranie UFO nad Warszawą

W istnienie wysoko rozwiniętych cywilizacji pozaziemskich wierzy około 70 procent ludzi, w tym około 40 procent naukowców. Większość jest przekonana, że Obcy regularnie odwiedzają naszą planetę.

Zjawisko UFO, czyli niezidentyfikowanego obiektu latającego, niedającego rozpoznać się jako żaden inny pojazd, jest popularnym tematem w kulturze już od połowy XX wieku, szczególnie w fantastyce naukowej. 

W 2004 roku w Kietrzu przy granicy polsko-czeskiej odnaleziono dwanaście tajemniczych kręgów. Były tak ogromne i precyzyjne, że nie przypuszczano, że człowiek byłby w stanie samodzielnie stworzyć coś podobnego w tak krótkim czasie.

Kolejnym miejscem odwiedzin Obcych okazało się Wylatowo, gdzie badano świetliste kule na niebie czy kręgi w zbożu. Do dzisiaj wieś nazywana jest "polską stolicą UFO".

Ostatnio w sieci pojawiło się kolejne nagranie, uwieczniające nieznany obiekt nad Polską. "Latający spodek" przeleciał nad Warszawą, nie pozostawiając za sobą charakterystycznej smugi

Wideo opublikowała polska organizacja pozarządowa Nautilus, zajmująca się badaniem zjawisk niewyjaśnionych. Wśród nich jest właśnie fenomen UFO, kwestia życia po śmierci czy największych tajemnic świata.

Na kanale Nautiliusa umieszczono ciekawe nagranie z dołączonym listem od obserwatora.

Tydzień temu, siedząc w domu przed laptopem spojrzałem przez okno na bezchmurne niebo i zobaczyłem dziwny obiekt. Nie widziałem skrzydeł, leciał bardzo powoli, nie było słychać charakterystycznego dźwięku dla samolotów i smugi kondensacyjnej również nie było widać

- relacjonuje autor filmiku.

Obiekt przypominał walec, tubę czy cygaro, był podłużny. Nie widziałem skrzydeł. Natomiast światło słoneczne dobrze odbijało się od niego. Kolor pomiędzy srebrnym, a szarym, ale takim wypolerowanym. Tak to widziałem z balkonu

- tłumaczy. 

Świadek zjawiska opisał dokładnie, po jakiej trasie poruszał się charakterystyczny "spodek".

Na pewno leciał od ul. Ostrobramskiej, wzdłuż Białowieskiej w kierunku Grochowskiej, Zamienieckiej. Obiekt nagrałem telefonem, ale patrząc na niego z balkonu wydawał się znacznie bliżej, niż pokazuje to nagranie. Według mnie nie był to samolot

- podsumowuje. 

Czy są powody do niepokoju? Oceńcie sami. 

Wierzycie w istnienie UFO?

Zobacz również: Jackowski zdradza niepokojącą wizję dotyczącą lata. Przeraża go to, co zobaczył

Polecane wideo

Miss Universe 2020 została wybrana. Kim jest najpiękniejsza kobieta na świecie?
Miss Universe 2020 została wybrana. Kim jest najpiękniejsza kobieta na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 02.07.2021 13:38
narescie ufo w Polsce nie tylko w USA
odpowiedz
Artec (Ocena: 3) 31.05.2021 12:25
Dziwne, że ten punkcik porusza się tylko wtedy, gdy gość rusza talefonem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.05.2021 11:05
To bardzo egosityczne mysleć że w środku wszechświata jestesmy sami
zobacz odpowiedzi (4)
Ela (Ocena: 5) 31.05.2021 06:36
Wszyscy ludzie kłamią,jeśli ktoś coś wie to udaje głupka że nie wie.
zobacz odpowiedzi (2)
kozaczek3 (Ocena: 5) 30.05.2021 22:40
Ja też widziałem dwa latające talerze. Potem zobaczyłem w drzwiach wydzierającą się Gesslerową. Przypadek??? Nie sądzę!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie