Twój chłopak ma tak na imię? Nie licz na to, że będzie przykładał się do obowiązków domowych

Będziesz musiała wszystko robić sama.
Twój chłopak ma tak na imię? Nie licz na to, że będzie przykładał się do obowiązków domowych
Fot. Unsplash
25.05.2021

Wiele osób wierzy w to, że w imieniu zaklęte są pewne cechy charakteru, które przechodzą na ich właścicieli. M.in. z tego powodu niektórzy rodzice uważnie analizują znaczenie różnych imion zanim zdecydują się na to, jak nazwać swoje dziecko. 

Zobacz również: Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą

Niestety obok pozytywnych cech charakteru z każdym imieniem są związane też te negatywne. W końcu na świecie nie ma osób idealnych, a oprócz zalet każdy z nas ma także swoje wady 

Za jedną z wad powszechnie jest uznawane bałaganiarstwo i niedbanie o czystość w domu. Czy w tym przypadku imię może zdradzić, jakie osoby mają z tym największy problem? Podobno jest w tym nieco prawdy. Portal radiozet.pl wymienia imienia mężczyzn, którzy zupełnie nie przykładają się do wykonywania obowiązków domowych. Jeśli twój chłopak ma tak na imię istnieje poważne ryzyko, że wszystko będziesz musiała robić sama. 

Faceci o tych imionach nie sprzątają w domu

Fot. Unsplash.com

Faceci o tych imionach nie sprzątają w domu  

Maciej 

Maciej jest prawdziwym smakoszem, ale jeśli chodzi o sprzątanie po posiłku - to już zupełnie inna bajka. Jego kuchnia jest zawalona brudnymi naczyniami, których nie chce mu się umyć ani nawet włożyć do zmywarki.   

Jerzy 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten facet dba o swoje cztery kąty. Prawda wychodzi na jaw dopiero gdy zaglądamy do łazienki. Stan tego pomieszczenia odstraszy nawet dziewczynę o wyjątkowo stalowych nerwach.  

Wiktor  

Wychodzi z założenia, że szafa to niepotrzebny mebel. Wszystkie jego ubrania zalegają dosłownie wszędzie - na krzesłach, na łóżku, nawet na podłodze. Zupełnie nie zawraca sobie głowy ich sprzątaniem, podobnie jak praniem i prasowaniem. 

Zobacz również: Kobiety ostrzegają się przed właścicielami tych imion. „Faceci niegodni zaufania”

Polecane wideo

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To partnerzy idealni
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To partnerzy idealni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 07.06.2021 11:47
Mam na imię Jerzy i moja łazienka to laboratorium
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 10:02
Artykuł jak z bravo girl dla 13-letnich dziewczynek. Cechy charakteru są zależne od wychowania, a nie od imienia. Żenujący poziom.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie