10 absurdalnych „objawień”

Wizerunek Jezusa Chrystusa na żelazku, krześle, liściu, a nawet… batoniku? Ocenę prawdziwości tych objawień pozostawiamy Wam!
10 absurdalnych „objawień”
09.12.2009

Na wstępie musimy wyraźnie zaznaczyć, że naszym celem nie jest obraza uczuć  religijnych kogokolwiek. Objawienia to bardzo poważna sprawa. Zwłaszcza, jeśli sam Jezus Chrystus pojawia się na przedmiotach codziennego użytku.

Wszyscy, których spotkało coś podobnego uważają, że to znak z niebios. Nie nam to rozstrzygać, ale w poczuciu elementarnej rzetelności i uczciwości, chcemy tutaj zaprezentować najciekawsze Objawienia. Ocenę prawdziwości pozostawiamy Wam. Oto nasze swoiste Top 10.

1. Nazwijcie to sobie sami…

2. Patelnia. Objawienie powstałe w czasie smażenia.

3. Żelazko. W sumie to dość dyskusyjne zjawisko, ale jego właścicielka nie ma wątpliwości co do jego nadzwyczajności.

4. Liść. Niektórzy stwierdzą, że to sprawka choroby trawiącej drzewo, na którym wyrósł, ale coś w nim jednak jest...

5. Szyba. Chyba najwyraźniejszy znak ze wszystkich tutaj zebranych. Ląduje w połowie stawki, bo nie jesteśmy przekonani do autentyczności. Sprawę szczegółowo opisujemy tutaj.

6. Tost. Kolejny akcent kulinarny. O ile dobrze widzimy, to Objawienie ma miejsce nie bezpośrednio na toście, ale na przykrywającym go plastrze sera. 

7. Kamień. Intrygujące znalezisko. Znajoma postać, a dodatkowo niektórzy dostrzegają w nim dodatkowo małą owieczkę. 

8. Deska. Niby zwykły kawałek drewna, ale jego wzór niebezpiecznie przypomina chyba najbardziej znaną na świecie twarz...

9. Batonik. Wyobrażacie sobie, co musiał poczuć głodny człowiek, który pochłaniając wafelka niemal nie zjadł czegoś takiego?

10. Krzesło. Przedmiot codziennego użytku, tym razem obity gustownym materiałem. I to właśnie na materiale ukazało się coś dziwnego...

Patryk Latacz

Zobacz także:

Woda święcona to siedlisko zarazków!

Laborantka, w rozmowie z gazetą, skwitowała: „To nie woda, ale jakaś chorobotwórcza mieszanina strasznych jadów”. Z niecierpliwością czekamy na reakcję Sanepidu.

Kościół propaguje rasizm!

Grono rasistowskich gaf postanowił powiększyć Kościół. Dla dzieci z Poznania przygotował specjalne ulotki w związku z niedzielną przypowieścią  o pannach mądrych i głupich.

 

Polecane wideo

Komentarze (288)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2015 15:41
Ja też nie wierzę, że Jezus objawialby się w tak komiczny sposób, ale proszę was, nie obrażajcie Go w komentarzach, ani tych osób które twierdzą, że na przedmiotach Go widziały. I używajcie jakiegoś mniej wulgarnego określenia a propo tego psa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2010 13:25
1 to jest jezus na kutasie?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2010 09:03
dupa jaś. do roboty, a nie kurde, odwalać takie maniany. Lepiej, żeby kurde do kościoła poszli, niż widzieli na tostach, deskach bądź kamieniach jakieś objawienia. Ludziom się w głowach i w dup*ch przewraca. Z poważaniem - Basia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2010 22:53
to raczej nie sa objawienia.. skad wiadomo hmm proste. spytam was co widzisz :) lub :-) tak to jest usmiech a teraz ;* lub ;-* to jest calus no ok. a co to ma do tego? ludzki umysl ma tendencje do "widzenia" twarzy tam gzdie jej w sumie nie ma takze jak widzisz glupi dwukropek i nawias to masz wrazenie ze to twarz.. to raczej jest wyobrazenie.. moze w drodze do domu ktos zobaczy zjedzonego w czesci liscia przez robaka a w umysle zostanie to skojarzone z twarza bo beda charakterystyczne punkty przypominajace nam ją
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2010 17:22
moim zdaniem 10 jest najbardziej widoczne to wygląda jak konający na krzyżu Jezus
odpowiedz

Polecane dla Ciebie