Co powstanie z połączenia Tindera i TikToka? Nowa aplikacja randkowa. Jak działa Snack?

Czeka nas prawdziwa rewolucja w randkowaniu.
Co powstanie z połączenia Tindera i TikToka? Nowa aplikacja randkowa. Jak działa Snack?
Fot. Instagram.com (@getsnackapp)
12.05.2021

W obecnych czasach nikogo już nie dziwi, że poszukiwanie miłości przeniosło się do Internetu. Setki milionów ludzi z całego świata ma swoje profile w aplikacjach randkowych. Wielu z nich postanawia zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnej pary i zakłada konta nie w jednym, ale w kilku portalach. A tych wciąż przybywa.  

Zobacz również: Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama

Nowe aplikacje randkowe powstają m.in. z myślą o nowej generacji użytkowników, którzy korzystają z mediów społecznościowych zupełnie inaczej niż ich poprzednicy. Mowa przede wszystkim o tzw. pokoleniu Z, czyli dzisiejszych nastolatkach i młodych dorosłych, którzy większość czasu spędzają na TikToku i stawiają głównie na content wideo. Dla nich zwykłe przesuwanie kciukiem na prawo albo na lewo nie jest już niczym atrakcyjnym.  

Twórcy nowej aplikacji randkowej wzięli to pod uwagę i postanowili połączyć funkcjonalności oferowane przez Tindera i TikToka. I tak powstał Snack – portal randkowy, który opiera się głównie na filmikach. Jak on działa i czy zrewolucjonizuje randkowanie online? 

Aplikacja randkowa Snack. Połączenie Tindera i TikToka 

Snack to aplikacja randkowa, w której główną rolę odgrywają filmiki, a nie zdjęcia i opis bio. Zamiast przesuwania palcem w prawo lub w lewo, użytkownicy dodają nagrania i nawiązują ze sobą kontakt w przypadku wzajemnego polubienia swoich treści. Mogą też logować się do aplikacji za pośrednictwem TikToka i w ten sposób bezpośrednio wymieniać się filmikami. 

Zdaniem twórców Snack ich aplikacja ma jedną istotną przewagę nad poprzedniczkami – pozwala na o wiele bardziej autentyczne interakcje. Z jednego z ostatnich badań przeprowadzonych przez Tindera wynika, że randkowicze coraz bardziej cenią sobie szczerość. Co więcej, już ponad 50 proc. userów tej aplikacji stanowią przedstawiciele generacji Z. Zamieszczanie filmików ma też być lepszym sposobem na dzielenie się z innymi swoimi zainteresowaniami i stylem życia. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Snack App | Video Dating (@getsnackapp)

Twórcy aplikacji zachęcają użytkowników do zaangażowania w rozwój pomysłu. 

Chcę, aby generacja Z usiadła z nami przy stole i pomogła nam ukształtować aplikację Snack. Chcę, aby mieli swój głos i uczestniczyli w projekcie 

- mówiła w rozmowie z mediami Kim Kaplan, założycielka Snack. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Snack App | Video Dating (@getsnackapp)

Co sądzicie o aplikacji randkowej będącej połączeniem Tindera i TikToka? Będziecie z niej korzystać? 

Zobacz również: „Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna

Polecane wideo

Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość?
Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2021 10:18
A wszystko i tak chodzi o to, zeby zbierac jak najwiecej danych od ludzi i zasypywac ich reklamami i sprzedawac dane dalej. To paskudne. Ciesze sie, ze mam 33 lata i nie misze uczestniczyc w tym cyrku spolecznosciowym. Najgorzej maja dzieci w szkolach, bo tam przeciez trzeba byc na czasie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie