Polska wersja programu przełamującego tabu. Uczestnicy będą oceniani na podstawie... nagich ciał

Czy cechy fizyczne faktycznie mają wpływ na powodzenie związku?
Polska wersja programu przełamującego tabu. Uczestnicy będą oceniani na podstawie... nagich ciał
fot. Youtube (youtu.be/Z5duyGZLZaw)
07.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Kontrowersyjny program jest polską odpowiedzią na brytyjskie show „Naked Attraction, z którym część widzów z pewnością zapoznała się już w serwisie Player oraz w wieczornych godzinach na antenie Zoom TV.

Formuła cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i doczekała się swoich lokalnych wersji m.in. w Danii, Finlandii, Niemczech, Rosji czy we Włoszech, a nawet w Wietnamie.

Zobacz również: Nagość i normalność w telewizji. Tak Dania uczy dzieci o wyglądzie zwykłych ludzi

Z racji tego, że program telewizyjny wzbudził wiele emocji wśród polskich widzów, producenci postanowili przygotować naszą własną wersję pt. Magia nagości. Pierwszy odcinek miał pojawić się już za kilka dni...

Polska premiera programu „Magia nagości. Polska”

Przygotowania do popularnego show ruszyły pełną parą i padły pierwsze propozycje odnośnie prowadzących. Jako pierwszą wytypowano znaną z Hotelu Paradise Martynę Kondratowicz, ale ostatecznie padło na aktorkę z serialu Ranczo Beatę Olgę Kowalską. Gwiazda przyznała, że taki odważny program będzie dla niej wspaniałym wyzwaniem. Co więcej, popiera ideę otwartości na mniejszości seksualne i to, że show nikogo nie wyklucza.

Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie

- mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Formuła nowego show randkowego polega na tym, że uczestnicy mają wybrać kandydata wyłącznie na podstawie... jego nagiego ciała. To swoisty eksperyment telewizyjny, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy cechy fizyczne faktycznie mają wpływ na dalsze powodzenie w związku. 

Spora alternatywa dla tradycyjnej Randki w ciemno, prawda? Program ma być jednym z najodważniejszych w historii, dlatego wszyscy czekają z niecierpliwością na pierwszy odcinek. Nie ma on jednak na celu bulwersować nagością, ale pokazać naturalne piękno ludzkiego ciała.

„Magia nagości. Polska” miała pojawić się na ekranach już 14 maja w Zoom TV. Widzowie powoli planowali swoje piątkowe wieczory, kiedy nagle... 

Zarząd Kino Polska TV ogłosił, że w trybie nagłym przesuwa premierę show, która miała mieć miejsce dosłownie za kilka dni. Producenci nie podali na razie konkretnej daty pierwszej emisji. 

Mimo całego chaosu portal wirtualnemedia.pl potwierdził, że stacja nadal poszukuje uczestników i prowadzi castingi. Może pojawić się na nich każda pełnoletnia osoba, niezależnie od wyglądu zewnętrznego, koloru skory, płci czy orientacji.

Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. (...) Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność

- podsumował dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Wystarczy napisać maila na adres: [email protected]

Czekacie?

Zobacz również: Widzowie zachwyceni nową uczestniczką „Hotelu Paradise”: „Najpiękniejsza ze wszystkich edycji!”

Polecane wideo

Naukowcy obliczyli, jak wygląda idealny biust. „Ona ma dokładnie takie proporcje”
Naukowcy obliczyli, jak wygląda idealny biust. „Ona ma dokładnie takie proporcje” - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.05.2021 08:05
Nago wygodniej i przyjemniej. Opalanie, pływanie, sauna czy picie kawy rano na tarasie bardzo poprawia humor i samopoczucia. Polecam spróbować każdemu.
odpowiedz
Nutella (Ocena: 5) 08.05.2021 06:24
I bardzo dobrze że nie ma chętnych, oby nie było. Taki program to już dno totalne
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 07.05.2021 21:24
Po braku chętnych widać, że jednak żyjemy w normalnym kraju.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2021 15:22
Chyba mają za mało chętnych. Polska jest jednak zbyt konserwatywna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie