Podróżnik w czasie ma dla nas ostrzeżenie. „8 maja astronauci odkryją”...

Co wydarzy się już za dwa dni?
Podróżnik w czasie ma dla nas ostrzeżenie. „8 maja astronauci odkryją”...
Fot. Unsplash
06.05.2021

Koncept podróżowania w czasie fascynował ludzkość właściwie od zawsze. Ten motyw przewijał się zarówno w literaturze, jak i w kinie. Jest nierozerwalnie związany z ciekawością i pragnieniem przekonania się, jak wyglądało życie dekady temu, oraz co czeka ludzkość w przyszłości. 

Zobacz również: Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku. Zdradził to podróżnik w czasie

Niestety póki co podróżowanie w czasie wciąż ma więcej wspólnego z fantastyką niż z rzeczywistością. Są jednak osoby, które twierdzą inaczej, a nawet przekonują, że odwiedziły przyszłość i wiedzą, jak potoczą się losy Ziemi i jej mieszkańców.  

Jednym z takich rzekomych podróżników w czasie jest anonimowy TikToker, który przekonuje, że przybył do naszej rzeczywistości z roku 2582. Podzielił się informacją o szokującym wydarzeniu, do którego jego zdaniem ma dojść już za parę dni. 

Podróżnik w czasie z roku 2582 ma ostrzeżenie dla ludzkości

Fot. Pexels.com

Podróżnik w czasie z roku 2582 ma ostrzeżenie dla ludzkości

Informacja z przyszłości została zamieszczona na TikToku przez użytkownika o nazwie @authentictimetravelerKrótki filmik głosi: 

Uwaga. To nagranie nie jest żartem. Jestem prawdziwym podróżnikiem w czasie z roku 2582. 8 maja 2021 roku astronauci odkryją w naszym Układzie Słonecznym planetę identyczną jak Ziemia. To będzie klon naszej Ziemi, jej lustrzane odbicie. Będzie to pierwszy raz, gdy znajdziemy inne ludzkie życie w galaktyce. 

@authentictimetraveler

##fyp ##time ##conspirancytheory ##timetraveler ##foryou

♬ original sound - From the Future

Nagranie zamieszczone przez rzekomego podróżnika w czasie zostało wyświetlone już ponad 2 mln razy. Jak nietrudno się domyślić, większość komentujących podeszła do tej informacji dość sceptycznie. 

To nie pierwszy raz, gdy podróżnik w czasie z TikToka podzielił się swoimi doświadczeniami na temat przyszłości. Wcześniej ostrzegał, że w roku 2040 Ziemię czeka “wielki reset”, a “wszystkie aspekty życia się zmienią”. Twierdził też, że jeszcze w maju 2021 roku z egipskich piramid zostaną skradzione skarby o wartości 47 mln dolarów, a w czerwcu Wielka Brytania podzieli się na “północną” i “południową”. 

Co sądzicie o takich wizjach przyszłości zaprezentowanych przez przybysza z roku 2582? 

Zobacz również: Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 07.05.2021 09:55
W naszym układzie słonecznym? UKŁADZIE SŁONECZNYM? To jakby ktoś ci powiedział, że odkryjesz w swoim salonie krzesło, którego wcześniej przez XX lat nie zauważyłeś. I żeby to miała być asteroida (porównanie: książka w salonie) to może jeszcze, ale PLANETA? XD co za brednie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2021 07:25
We wszechświecie może jeszcze, ale w naszym układzie słonecznym no to koleś nawet nie wykazał się kreatywnością 😂😂😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 14:57
No jesli jest jeszcze jakas inna ziemia to moze tam wlasnie kontunuujemy zycie po smierci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie