Najlepsze prezenty z okazji skończenia studiów

Jaki upominek kupić świeżo upieczonemu absolwentowi?
Najlepsze prezenty z okazji skończenia studiów
fot. Seyi Ariyo, Vasily Koloda / Uunsplash
29.04.2021

Obrona pracy magisterskiej i koniec studiów to niezwykle ważne wydarzenia w życiu młodej osoby. To pierwszy tak ważny krok w kierunku dorosłości i całkowitego usamodzielnienia. Warto z tej okazji obdarować świeżo upieczonego absolwenta czymś naprawdę szczególnym, co pozostanie w pamięci na długi czas. Zakończenie studiów zasługuje na to, by odpowiednio je uczcić, bo to przecież nie byle jakie osiągnięcie. Jaki prezent sprawić osobie, która dopiero co się obroniła? Zobacz nasze propozycje.

Obrona pracy zasługuje na coś wyjątkowego

Pisanie pracy, a potem jej obrona to nadzwyczajny wysiłek dla wielu studentów. Mozolne szukanie bibliografii, opracowania, redakcja tekstu, masa poprawek, dziesiątki przeczytanych książek, powtórka materiału przed egzaminem – to wszystko wymaga mnóstwa pracy, poświęcenia i czasu. Ukoronowaniem tej pracy powinna być pozytywna ocena, a potem nagroda za cały wysiłek. Prezent dla absolwenta musi być indywidualnie dopasowany do jego gustu, zainteresowań i charakteru. Powinna być to rzecz albo doświadczenie, które na długo zostanie pozytywnie zapamiętane.

Biżuteria

Zastanawiasz się, co kupić córce na zakończenie studiów? Wybierz złoty łańcuszek, bransoletkę lub pierścionek. Zastanów się też przy tej wyjątkowej okazji nad drobną personalizacją takiego podarunku. Wszystkie wymienione akcesoria wspaniale nadają się na podarunek z okazji wejścia w prawdziwie dorosłe życie. Nawet po latach taki drobiazg będzie przywoływał miłe wspomnienia.

Fot. Anna Elizabeth / Unsplash

Vouchery i degustacje

Jeśli świeżo upieczony magister nie ma jeszcze dość patrzenia na słowo pisane, podaruj mu nielimitowany pakiet dostępu do audiobooków lu ebooków. To uniwersalny prezent, który można zrealizować w każdej okazji. Teraz absolwent ma szansę przenieść się prosto ze świata obowiązkowych lektur związanych ze studiami, do świata fikcji i delektować się książkami kompletnie niezwiązanymi z nauką. Do takiego prezentu śmiało można dorzucić kupon na degustację whisky, piwa lub wina. Wieczór spędzony pod czujnym okiem trunkowego specjalisty na pewno sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi wykwintnych alkoholi.

Prezent z dreszczykiem emocji

To niespodzianka dla kogoś, kto przepada za emocjami i raczej nie jest fanem standardowych prezentów. Dla magistrów i wszelkich absolwentów uwielbiających porządny zastrzyk adrenaliny wprost stworzone są podarunki w postaci skoku ze spadochronem lub lotu paralotnią. Z głową w chmurach można podziwiać świat z zupełnie nowej perspektywy, a przy tym poczuć zew prawdziwej i niczym nieskrępowanej wolności.

Mohammad Asadi / Unsplash

Relaksujące podarunki

Po całym wysiłku włożonym w napisanie i obronę pracy należy się odpoczynek. I tu pojawia się pomysł w postaci voucheru na masaż relaksacyjny. Po takim odprężającym zabiegu nasz absolwent będzie w pełni sił i gotów do podjęcia nowych wyzwań. Jeśli nie voucher do spa na masaż, to może luksusowy weekend w hotelu poza miastem? To również pomysł na odprężający prezent, który zdecydowanie przyniesie obdarowanej osobie mnóstwo satysfakcji.

 

Artykuł partnera

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.04.2021 08:53
Ja też i moim dzieciom też nic nie dawałam z tej okazji w postaci prezentów, ot była okazja i czas to się poszło na obiad albo na lody.Takie życie ale jak ktoś ma nadmiar czasu i pieniędzy...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.04.2021 23:16
Serio? Ja nie dostałam nic i w sumie niczego nie potrzebowałam. Największą nagrodą był dla mnie fakt ukończenia studiów zdobycie magistra. Pozdro600
odpowiedz

Polecane dla Ciebie