Nie uwierzysz, co potrafi ten zegarek! Jest bardzo poszukiwany

Możliwości nowych zegarków Suunto 7 są zadziwiające!
Nie uwierzysz, co potrafi ten zegarek! Jest bardzo poszukiwany
fot. materiały prasowe
29.04.2021

Miłośnicy innowacyjnych zegarków z pewnością dobrze znają urządzenia marki Suunto. Posiadają one szereg udogodnień, które ułatwią wiele czynności. Zegarki Suunto są tworzone przez najlepszych projektantów oraz inżynierów. Łączą ze sobą zachwycający design i funkcjonalność. Smartwache wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które chronią mechanizm przed uszkodzeniami. Nie straszny im deszcz czy wilgoć. Przyglądamy się najnowszym funkcjom tych urządzeń.

Suunto – dlaczego musisz go mieć?

Marka Suunto po raz kolejny zadbała o wygodę użytkowników. Aby wycieczki w plener i odosobnione miejsca były bezpieczne, smartwach Suunto wyposażono w GPS. Smartwach tej firmy, po połączeniu z telefonem, może dodatkowo pomóc zaplanować trasę na bezpieczny i komfortowy trening. Plan treningu będzie dostępny stale na tarczy zegarka. Każdy model Suunto posiada również zaawansowany nadgarstkowy monitor tętna.

Marka Suunto przygotowała też wiele planów treningowych dostosowanych do różnych sportów. Do wyboru jest bieganie, pływanie, kolarstwo czy jazda na rowerze. Każdy plan to ogromny system możliwości pozwalających na m.in. sprawdzenie tempa, częstotliwości oraz odległości. Plany treningowe są dostosowane indywidualnie do użytkownika.

Zegarki Suunto umożliwiają sprawdzenie każdej aktywności za pomocą aplikacji Suunto App. Pozwala ona również na podsumowanie jakości snu, proponuje kluczowe treningi, pokazuje najpopularniejsze trasy na całym świecie czy umożliwia prowadzenie dziennika nurkowań. Są dostępne także takie funkcje jak krokomierz czy ilość spalonych kalorii.

Fot. materiały prasowe

Te nowości zachwycają! Nowa odsłona Suunto 7 Titanium

Opisane funkcje dostępne są w nowej wersji zegarków Suunto 7 Titanium. Ta generacja zachwyciła już wiele osób. Funkcje dostępne w tych smartwatchach są niesamowicie przydatne zarówno dla osób bardziej, jak i mniej aktywnych. Zegarek sprawdza się idealnie na co dzień oraz podczas treningów. Zdobył serca miłośników pieszych wędrówek, spacerów po parkach, wycieczek rowerowych, ale także przydaje się w pracy czy na uczelni.

Smartwach Suunto 7 Titanium to urządzenie z ponad 70 trybami sportowymi. Umożliwia także obsługę tysięcy aplikacji ze sklepu Google Play. Model 7 Titanium to niezwykła pomoc w codziennym życiu. Jest zegarkiem, który pozwala na kompleksową analizę snu. Dostępne będą takie dane jak czas trwania snu, jego kolejne etapy czy tętno w czasie rzeczywistym. Kolejną z nowości jest nawigacja zakręt po zakręcie. Dostępna jest przy pomocy platformy Komoot. Przekazuje ona natychmiastowo wskazówki odnośnie wybranej trasy, co pomaga w prostszy sposób na dotarcie do celu. 

Projektanci urządzenia zapewnili pełną wygodę jego użytkowania. Zegarek posiada miękki i stylowy pasek z mikrofibry, który perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Smartwach Suunto 7 Titanium pasuje do każdej stylizacji. Nie trzeba martwić się jego wytrzymałością – tytanowa ramka zapewnia odporność na uszkodzenia.

Fot. materiały prasowe

Dlaczego warto wybrać Suunto?

Historia marki Suunto sięga aż do 1936 roku. Jej twórcą był inżynier pochodzący z Finlandii, który uprawiał biegi na orientację. Marka ta stała się wyjątkowo popularna wśród sportowców. Obecnie chętnie korzystają z niej biegacze, nurkowie, fani wspinaczki górskiej, narciarze oraz osoby uwielbiające różne sporty. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy zegarek Suunto jest precyzyjnie wykonany, posiada inteligentny system, multum ciekawych funkcji oraz jest odporny na wielorakie warunki pogodowe.

Zegarki Suunto – jakość warta wyboru

W dobie przedmiotów robionych masowo oraz bez dokładności, marka Suunto zdecydowanie przeciwstawia się takiemu trendowi. Zegarki tej firmy to urządzenia najwyższej jakości, chętnie używane przez ludzi na całym świecie. Łączą w sobie staranne wykonanie oraz gustowny design. Urządzenia Suunto można znaleźć na stronie Zegarownia.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anie (Ocena: 5) 28.04.2021 16:16
świetny artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie