Kobieta z Indii przekonuje, że książę Harry obiecał się z nią ożenić. Chciała wymusić ślub na mocy sądowego nakazu

Gdy książę „Harry Middleton” nie wywiązał się z obietnicy, kobieta napisała też do jego ojca.
Kobieta z Indii przekonuje, że książę Harry obiecał się z nią ożenić. Chciała wymusić ślub na mocy sądowego nakazu
Fot. Forum
20.04.2021

Podszywanie się za celebrytów to jedno z najdziwaczniejszych internetowych oszustw mających na celu wyłudzić od ofiar wielkie pieniądze. Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że w wielu przypadkach takie działania okazują się skuteczne. Media już nie raz informowały o kobietach, które straciły oszczędności życia, ponieważ przelały je na konto “zubożałego arabskiego szejka” albo słynnego gwiazdora z Hollywood. 

Zobacz również: Trzęsienie ziemi po wywiadzie Meghan i Harry’ego. Jak zareagowała rodzina królewska?

Internetowi oszuści często wabią swoje ofiary obietnicami wspólnego życia i zapewnieniami o gorących uczuciach. Ostatnio na tego typu słowa dała się nabrać pewna kobieta z Indii, która szczerze uwierzyła w to, że książę Harry obiecał się z nią ożenić. Gdy mąż Meghan Markle nie wywiązał się z tego zamiaru, kobieta zaniosła sprawę do sądu. 

Książę Harry miał obiecać jej ślub. Próbowała wymusić go sądowo 

O sprawie informuje m.in. “The Independent”. Jak czytamy, ofiarą przekrętu padła kobieta o nazwisku Palwinder Kaur. Wierzyła, że drogą internetową nawiązała znajomość, a następnie związek z księciem Harrym. Jak przekonuje, wnuk królowej Elżbiety miał obiecać, że się z nią ożeni. Gdy do tego nie doszło, oszukana kobieta postanowiła zanieść sprawę do sądu. 

Powódka złożyła oficjalny wniosek o natychmiastowe aresztowanie “księcia Harry’ego Middletona, tak aby para mogła bezzwłocznie się pobrać. Napisany łamaną angielszczyzną dokument głosił: 

Skarga złożona w tej petycji (...) ma na celu podjęcie kroków prawnych przeciwko księciu Harry’emu Middletonowi, synowi księcia Karola Middletona, obywatela Wielkiej Brytanii, oraz nakazanie komórce policyjnej Zjednoczonego Królestwa podjęcia działań przeciwko niemu, jako że - mimo obietnicy ślubu złożonej powódce - ta obietnica nie została spełniona. (...) Wnosi się także o złożenie nakazu aresztowania (księcia Harry’ego, przyp. red.), tak aby nie doszło do dalszej zwłoki w zawarciu małżeństwa. 

Sędzia Arvind Singh Sangwan oddalił wniosek złożony przez powódkę argumentując, że był on niczym więcej, jak tylko “fantazją o poślubieniu księcia Harry’ego”. Dodał, że petycja została przygotowana w bardzo niedbały sposób i zawierała mnóstwo błędów językowych. 

Kobieta próbowała wymusić spełnienie obietnicy złożonej jej przez “księcia Harry’ego Middletona” także na jego ojcu. Jak podają media, Palwinder Kaur wysyłała wiadomości do księcia Karola, w których informowała go o planach matrymonialnych, jakie poczyniła z jego synem. 

Zdaniem lokalnego sądu kobieta padła ofiarą cyberprzestępcy, który prawdopodobnie kontaktował się z nią z kawiarenki internetowej. 

Miłość jest ślepa, a w tym przypadku to poszło jeszcze o krok dalej. Kobieta była tak zaślepiona miłością, że sąd musiał ją oświecić 

- mówił jeden z adwokatów w rozmowie z “The Independent”. 

Niestety nie wiadomo, co na temat całej tej sprawy mają do powiedzenia książę Harry oraz jego żona. 

Zobacz również: Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka! „Archie będzie starszym bratem”

Polecane wideo

Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko
Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2021 21:04
Harry Middleton, syn Karola Middletona.... 🤣🤣🤣 czy ten oszust wmówił jej też, że oni przybierają nazwiska po synowych i szwagierkach? 😂 jak nikt jej nie okradł, ani nic takiego, to wygląda na to, że jedynym motywem oszusta była chęć pośmiania się, i chyba słusznie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.04.2021 12:12
Ten książę to chyba hybryda Harrego i Kate XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2021 06:40
Dostęp do internetu miała a nie mogła sobie sprawdzić ze Middleton to nie jest jego nazwisko?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie