Dzień Kobiet w czasie pandemii. Jak możesz sprawić sobie wyjątkową przyjemność?

Mimo utrudnionych warunków, wcale nie musi być nudno.
Dzień Kobiet w czasie pandemii. Jak możesz sprawić sobie wyjątkową przyjemność?
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/612278511839908622, pl.pinterest.com/pin/76209418684090845)
08.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Ten wyjątkowy dzień na całym świecie obchodzony jest właśnie 8 marca. Przyroda powoli budzi się do życia, a mężczyźni przypominają sobie, za co tak naprawdę kochają i doceniają swoje panie.

Jeżeli jednak faceci na Dzień Kobiet dali ciała, albo nikogo przystojnego nie ma aktualnie u Twojego boku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś celebrowała swoją kobiecość w samotności i dała sobie w to święto coś dobrego, nawet pomimo pandemii. Jakieś pomysły?

Zobacz również: One zmieniają świat - portrety inspirujących kobiet

Jak spędzić Dzień Kobiet w czasie pandemii?

#1 Chwila relaksu

Po pracowitym dniu warto zatroszczyć się o moment przyjemności, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. To może być gorąca kąpiel w wannie z kubkiem ulubionej herbaty, w której rozpuścisz płyn o cudownym zapachu. Możesz zafundować sobie sesję jogi lub pilatesu online, aby rozciągnąć i wysmuklić ciało, które przez większość dnia było w niewygodnej pozycji.

A może domowe mini SPA z koleżanką? Koniecznie zabierzcie ze sobą koreańskie maseczki w płachcie, albo zróbcie własne mieszanki z naszych przepisów w dziale Uroda. Uważnie śledźcie też oferty salonów masażu, bo na pewno pojawi się tam atrakcyjna zniżka na relaksujący seans, być może nawet dla dwojga...

#2 Spotkanie z inspirującą kobietą

Przypomnij sobie, czyje książki namiętnie czytasz lub jakie wywiady oglądasz z wypiekami na twarzy. Słowa jakiej kobiety potrafią zainspirować Cię i zmotywować do działania czy realizowania swoich pasji? Poszukaj w ofercie wydarzeń online jakiegoś ciekawego webinaru z wyjątkową kobietą, której wypowiedź mocno Cię poruszy. Może akurat natkniesz się na zdalne spotkanie, które odmieni Twoje życie?

A może najbardziej podziwiasz kogoś ze swojej rodziny? Znajdź tego dnia chwilę na wartościową rozmowę. My, kobiety, mamy to szczęście, że możemy prowadzić swobodną konwersacje i otwarcie dzielić się uczuciami i doświadczeniami. Intymność to nasza tajna broń. 

#3 Odrobina kultury

Naturalnie, że kiedy słoneczna pogoda za oknem, aż chciałoby się wyskoczyć na spacer z przyjaciółkami zakończony dobrym drinkiem w ulubionym lokalu. Jeśli jednak tego ostatniego póki co nie sposób zrealizować, pomyślcie nad wspólnym seansem filmowym w kinie studyjnym, albo spektaklu teatralnym. Po wszystkim możecie pochylić się nad kieliszkiem prosecco w domu i szczegółowo wymienić się wrażeniami. Trzeba korzystać z tego, co jest!

#4 Praktyka wdzięczności

Jeśli akurat jesteś sama w domu, włącz swoją ulubioną playlistę, wyjmij z szuflady ładny zeszyt, długopis i wypisz na kartce wszelkie rzeczy, za które możesz być dzisiaj wdzięczna. Przypomnij sobie, jak wiele ostatnio zrobiłaś dla siebie. Z czego jesteś najbardziej dumna? Może jeszcze kilka lat temu gorąco marzyłaś o tym, co teraz masz na wyciągnięcie ręki? Taka refleksja sam na sam ze sobą może przynieść Ci wiele dobrego i zakończyć się zwiększonym poziomem pewności siebie.

#5 Mały wypad za miasto

Kto powiedział, że mimo pandemii trzeba non stop być w tym samym miejscu? Mały trip samochodem w celu nacieszenia się widokami, naturą i świeżym powietrzem nikomu nie zaszkodzi. Zabierz ze sobą ulubione snacki, kawę na wynos i rusz się poza miasto.

Nie musisz od razu gnać nad morskie fale, jeśli masz przed sobą kolejny dzień pracy, ale wystarczy uważnie prześledzić mapę i znaleźć zielone punkty, w których można odetchnąć. Weź na przejażdżkę swoją ulubioną osobę, z którą możecie sobie swobodnie pomilczeć. 

Zobacz również: Jak wyglądają poranki ludzi sukcesu? Rano robią bardzo ważną rzecz

Polecane wideo

One zmieniają świat - portrety inspirujących kobiet
One zmieniają świat - portrety inspirujących kobiet - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
oralny (Ocena: 5) 08.03.2021 19:27
weź go do ust, aż po same gardło 😂 na nim nie ma koronawirusa, nawet jeśli wyjmie się go prosto z odbytu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie