Co na temat Twojego charakteru mówi pora roku, w której przyszłaś na świat?

Badacze podkreślają mocne i słabe strony zależne od pory narodzin.
Co na temat Twojego charakteru mówi pora roku, w której przyszłaś na świat?
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/261068109638222089, pl.pinterest.com/pin/354869645639644756)
03.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Jeśli wierzysz w numerologię czy horoskopy to z pewnością wiesz o znaczeniu daty urodzenia w kontekście naszej kariery, powodzenia w miłości czy relacji z innymi.

Okazuje się, że również pora roku ma w tym przypadku spore znaczenie. W zależności od tego, czy przyszliśmy na świat w porze ciepłej lub zimnej, możemy przejawiać zupełnie różne cechy charakteru. Naukowcy coś o tym wiedzą. Jakie są zatem Twoje wady i zalety?

Zobacz również: Osoby urodzone w zimowych miesiącach są obdarzone wyjątkowymi cechami. Jesteś wśród nich?

Co pora roku urodzin mówi o Tobie?

Wiosna

O tej porze roku na świat przychodzi najwięcej optymistów i urodzonych szczęściarzy. Nic dziwnego, ponieważ zjawili się tutaj, gdy cała przyroda budzi się do życia, a zza chmur wychodzi nieśmiałe słońce. Urodzeni na wiosnę mają wszechstronne zainteresowania, ambicję i mnóstwo energii, ale też popadają przez to w konflikty z innymi. Mimo to, mają dobre serce i są obdarzone empatią.

Lato

Urodziłaś się latem? Zapewne masz skłonności do melancholii i skrajnych nastrojów. Innym ciężko za Tobą nadążyć, co może rzutować na stałe związki. Decyzje podejmujesz błyskawicznie i czasem mocno tego żałujesz. W Twoim życiu sporo się dzieje, a sukcesy osiągasz sumiennością i ciężką pracą.

Latem też rodzi się najwięcej "nocnych marków", które kochają być aktywne w nocy. Jesteś wśród nich?

Jesień 

Mimo depresyjnej pory roku, osoby urodzone jesienią są wyjątkowo odporne na tego typu nastroje. Z reguły introwertyczne, tworzą wokół siebie aurę tajemniczych, co powoduje dystans otoczenia.

Miewają niską samoocenę, przez co są nieśmiałe i mało asertywne. Kiedy jednak znajdą prawdziwą bratnią duszę, otwierają się i zmieniają nie do poznania. 

Zima

Dzieci zimy cechuje niezwykły spokój i rozsądek. Z racji niskich temperatur są bardziej odporne na różne infekcje i przeziębienia. Inteligencja i bystrość pomagają im osiągnąć upragniony sukces zawodowy.

ciekawe świata i drugiego człowieka, dlatego lubią podróżować, aby poznawać inne kultury i miejsca. Nie boją się zmian i zarażają innych odwagą oraz kreatywnością, której im nie brakuje. Muszą jednak uważać na swoją psychikę i znaleźć w życiu czas na chwilę wytchnienia.

Zobacz również: Numerologia a talenty i zawodowy sukces. Sprawdź, co liczba duszy mówi o Twojej karierze

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie