Dziwny trik z TikToka na płaski brzuch. Internautki wsadzają sobie w spodnie...

Podobno działa! Ale pojawia się jeden istotny problem...
Dziwny trik z TikToka na płaski brzuch. Internautki wsadzają sobie w spodnie...
Fot. Twitter.com (@caassssiieee)
14.02.2021

Brzuch to ta część ciała, na punkcie której wiele osób ma niemałe kompleksy. To właśnie w tym rejonie lubi odkładać się nadprogramowa tkanka tłuszczowa. Nawet wiele osób o szczupłej sylwetce zmaga się z problemem wystającego brzuszka, który lekko wystaje spoza spodni.

Zobacz również: Jak Blanka Lipińska dba o płaski brzuch? Jej sposób jest prosty i działa

W związku z kultem szczupłego, “idealnego” ciała każdego dnia miliony internautów szukają sposobów na płaski brzuch. Po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę wyświetla się ponad 4 mln wyników! Obsesja na punkcie idealnego brzucha sprawia, że mnóstwo osób szuka błyskawicznych sposobów na uzyskanie wymarzonych rezultatów, albo chociaż ich iluzji. Ostatnio użytkowniczki Twittera polecają sobie wyjątkowo dziwny trik, który zapewnia im płaski brzuch. W tym celu wsadzają sobie w spodnie coś, co raczej nie powinno się tam znaleźć.

Sposób na płaski brzuch z TikToka. Dziewczyny wsadzają sobie tekturę w spodnie

Sztuczka stała się viralem za sprawą TikTokerki o pseudonimie @caassssiieee. Młoda mama szukała sposobu na to, aby w łatwy sposób ukryć wystający brzuszek. Jedna z internautek poradziła jej, aby wsadziła sobie w spodnie... kawałek tektury.

Widziałam, jak jedna dziewczyna na YouTubie wycięła kawałek tektury z pudełka i zakryła nim brzuch. Wyglądało to tak, jakby w ogóle nie miała wystającego brzuszka. Wypróbowałam to, naprawdę działa!

TikTokerka postanowiła przetestować ten dziwaczny sposób. Na filmiku pokazała jak wycina kawałek tektury z pudełka i z trudem próbuje wsadzić go w spodnie. Jednak po paru chwilach zaskoczona i uradowana zaprezentowała wszystkim efekt - całkowicie płaski brzuch.

@caassssiieee

Reply to @joelene005 Ladies wait a minute... I think we got something... #mombod #cardboardchallenge #fy

♬ oops! - Yung Gravy

Nagranie zamieszczone na TikToku przez @caassssiieee zostało polubione prawie 800 tys. razy. Pojawiły się pod nim setki komentarzy dziewczyn, które wyrażały swój zachwyt nad tą sztuczką. Jednak część internautów zwróciła uwagę na pewien istotny problem... Pytali autorkę filmiku czy z kawałkiem tektury wetkniętym za pas siedzenie w ogóle jest możliwe?

Komfort siedzenia – 1 na 10. Nie polecam

- przyznała @caassssiieee.

Co sądzicie o takim sposobie na płaski brzuch?

Zobacz również: „Wymiotujący kot”. Brzmi paskudnie, ale to najlepsza metoda na... płaski brzuch

Polecane wideo

Kiedyś mówiono o niej „żywa lalka”. Dziś znacznie wydoroślała i zachwyca wyglądem
Kiedyś mówiono o niej „żywa lalka”. Dziś znacznie wydoroślała i zachwyca wyglądem - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.02.2021 13:21
Panie chyba zapomniały że jest coś takiego jak gorset bądź majtki z wysokim stanem korygujące wystający brzuch.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2021 12:00
Ten świat zszedł na psy... Piłowanie zębów pilniczkiem, moda na pokazywanie się nago i nakładanie filtra, który jak się potem okazuje da się usunąć i wtedy płacz i lament... Przyklejanie wargi żeby wyglądała na większą i teraz ta tektura. Mam wrażenie że tekturę mają w głowach. Mam 28 lat i mimo że wychowywałam się z koleżankami już na GG, nk czy fb to żadnej z nas nie przyszły takie idityzmy do głowy. Nie było porównywania się z modelkami z bravo, czy innej gazety bo każdy wiedział że żeby tak wyglądać trzeba mieć pieniądze i sztab stylistów, a te siedzą w sieci hejtuja, porównują się i wieczne kompleksy... Czy z tymi ludźmi nikt nie rozmawia? Nie tłumaczy nic?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie