QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Psychotest z przymrużeniem oka.
QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?
Fot. Pexels.com
15.01.2021

Czy istnieje życie po śmierci? Co czeka nas “po drugiej stronie”? Czy dusze zmarłych rzeczywiście powracają do świata żywych? Tego typu pytania fascynowały ludzkość od zawsze, ale do tej pory nikomu nie udało się poznać na nie jednoznacznej odpowiedzi. Pewne rzeczy nigdy nie będą dla nas zrozumiałe. 

Zobacz również: Czy jesteś ponadprzeciętnie inteligentna? Sprawdzisz to tylko z pomocą kartki i długopisu
Ostatnio te pytania powróciły w serialu dokumentalnym Netflixa zatytułowanym “Przeżyć śmierć”. Produkcja porusza takie zagadnienia jak doświadczenie śmierci (“near-death experience”), widzenie i kontakt ze zmarłymi oraz pokazuje historie osób, które określają się mianem medium i przekonują, że są w stanie komunikować się z zaświatami.   

W jednym z odcinków podjęto także temat reinkarnacji. Widzowie poznają niesamowite historie osób, które twierdzą, że ich obecne życie jest kolejnym wcieleniem. Opowiadają o swoich doświadczeniach w tak szczegółowy sposób, że nawet eksperci nie są w stanie wyjaśnić tego fenomenu. 

Podobno reinkarnacja jest o wiele bardziej powszechnym zjawiskiem niż mogłoby się wydawać. Niektórzy ludzie przekonują, że nawiedzają ich niewyjaśnione wspomnienia z przeszłości - i to nie tej niedawnej, ale sprzed dziesiątek, a nawet setek lat. Zupełnie tak, jak gdyby kiedyś byli kimś innym i żyli w zupełnie innych czasach. 

A kim ty byłaś w swoim dawnym wcieleniu? Proponujemy ci zabawę, w ramach której odkryjesz jak wyglądało twoje poprzednie życie. Wystarczy, że rozwiążesz poniższy quiz. Jesteś gotowa dowiedzieć się kim byłaś w przeszłości?

Zobacz również: On wie, co czeka nas po śmierci. Teoria Michaela Newtona daje do myślenia

QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?
Psychotest z przymrużeniem oka. SPRAWDŹ >

Polecane wideo

„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię
„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2021 06:40
Twoim ginekologiem jest facet to znaczy że jesteś zwykła szparko dajką. Bierz przykład z kobiet z krajów wysoko rozwiniętych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie