Jackowski miał wstrząsającą wizję. „Cały świat będzie o tym mówił”

Zdaniem jasnowidza rok 2021 będzie jeszcze gorszy od poprzedniego.
Jackowski miał wstrząsającą wizję. „Cały świat będzie o tym mówił”
Fot. Unsplash
14.01.2021

Kiedy rok 2020 dobiegał końca, wszyscy z nadzieją patrzyliśmy w przyszłość. Minione 12 miesięcy obfitowało bowiem w liczne kataklizmy, choroby, czy wstrząsające polityczne zagrywki. Zmęczeni tymi wszystkimi nieszczęściami łudziliśmy się, że gorzej już być nie może. Niestety, zdaniem Krzysztofa Jackowskiego to, co czeka nas w 2021 roku, może w negatywnym sensie znacznie przebić rok 2020.

Co jasnowidz zobaczył w swojej ostatniej wizji?

Polecamy także: Noworoczna przepowiednia Nostradamusa. Mamy jeszcze zatęsknić za 2020 rokiem

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego o rakiecie

Czas obostrzeń, czas prawie rocznego trzymania nas w pewnym dystansie do wszystkiego, powoli przestaje działać. Politycy to zauważają. Ludzie zaczynają się buntować. Mam odczucie, że rząd zacznie tworzyć przepisy, które będą szokujące, które będą nas zaskakiwać. Już teraz krąży plotka, że władza chce zmienić prawo tak, by obywatel nie mógł odmówić przyjęcia mandatu. Zwróćmy uwagę, że cały czas nie ma żadnego stanu wyjątkowego, a te nowe przepisy, które będą zaostrzane, graniczą z Konstytucją. (…) Daleki jestem od straszenia, ale czuję, że ten rok będzie o wiele gorszy od roku, który minął. Społecznie jesteśmy bardzo mocno już skrzywieni. Mało kto ma złudzenia, że to się w najbliższych miesiącach zmieni. Nic na to nie wskazuje. To się jeszcze pogorszy

- słowa wizjonera cytuje serwis o2.pl.

W swoim widzeniu Jackowski dostrzegł także rakietę:

Mam wrażenie, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Widzę dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor, a w nim stacje pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień, a ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat. To będzie pokazywane we wszystkich telewizjach na świecie. A ta rakieta będzie prowokacją, będzie to coś groźnego.

Zdaniem jasnowidza rok 2021 o wiele mocniej da nam się we znaki również pod względem chaosu, który zapanuje w służbie zdrowia:

Ludzie będą mieli naprawdę wielką trudność z leczeniem się i dostaniem do szpitala z zupełnie innymi chorobami. Wydaje się, że teraz jest chaos, a on dopiero nadejdzie.

Jak podchodzicie do takich wizji?

Zobacz także: „To nie będzie ostatni wirus”. Ujawniono przepowiednię z Trevignano Romano

Polecane wideo

19-letnia „Barbie po przejściach”. Takiej żywej lalki świat jeszcze nie widział
19-letnia „Barbie po przejściach”. Takiej żywej lalki świat jeszcze nie widział - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
art (Ocena: 5) 13.06.2021 02:09
Jak czytam wasze posty to widzę strach w waszych głowach. Pocieszacie się jeden z drugim. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji, słodko pierdzące. Pan Jackowski po pierwsze nie przepowiada i za każdym razem mówi, że czuje. .a to jest różnica. Jego przeczuć wiele się sprawdziło i można to sprawdzić czasowo. Faktem jest, że to co powiedział na wizji nie sprawdziło się lub nie wydarzyło się jeszcze, bo źle określił czas. Przyznaję, że pana Jackowskiego określałem jako nawiedzonego..do czasu. W dobie dostępu do internetu, można wszystko sprawdzić i zweryfikować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2021 16:42
Przestalibyscie tego oszoloma promowac. Chory czlowiek przeciez, widac ze wierzy w to co mowi. "Cialo lezalo w lesie kolo wody"- logiczne ze nie lezy na chodniku przy palacu kultury, "zimy nie bedzie"-a w ostatnich latach byla?, "to bedzie zly rok"- a jaki ma byc? Nikt slepy nie jest. Mistrz ogolnikow.
odpowiedz
Aki (Ocena: 5) 14.01.2021 15:43
No zimy miało nie być tak uparcie twierdził
odpowiedz
qwe (Ocena: 1) 14.01.2021 11:45
Próbuje swoim małym umysłem ekstrapolować co się wydarzy na podstawie tego co jest teraz. Żadne wizje. Ja prdl. Przecież wiadomo, że Biden sprzeda świat Chinom, PiS i wszystkie inne rządy będą trzymać obywateli pod butem restrykcji a korporacje będą to wykorzystywać. Doprowadzi to do napięć, których nie da się rozbroić. Bigtech już nam zgotował dystopijną przyszłość, gdzie to oni decydują, w co wierzysz, co widzisz i co wiesz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2021 09:45
Niedouczony bierze się za manipulowanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie