„Jasnowidz w habicie”. Ujawniono przepowiednię portugalskiej zakonnicy

Siostra Łucja mówiła m.in. o Polsce.
„Jasnowidz w habicie”. Ujawniono przepowiednię portugalskiej zakonnicy
Fot. pexels
10.01.2021

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcemy poznać przyszłość. Strach przed nieznanym to z kolei pożywka dla wszystkich jasnowidzów. Niepewność bywa paraliżująca, dlatego wszelkiego rodzaju przepowiednie trafiają na podatny grunt. Zwłaszcza, gdy ich autorką jest ktoś taki.

Zobacz również: Co zobaczyła Baba Wanga? Przepowiednia bułgarskiej mistyczki na 2021 rok

Przyszła na świat w 1907 roku jako Lucia dos Santos, ale szerzej znana jest po prostu jako siostra Łucja. Portugalska zakonnica jako 10-latka miała doświadczyć uznawanych przez Kościół objawień maryjnych w Fatimie. A przy okazji sporo się dowiedzieć.

Nie chodzi wyłącznie o słynne tajemnice fatimskie. Wizji miało być więcej.

Matka Boska

Siostra Łucja dos Santos - przepowiednia

Służebnica Boża zmarła w 2005 roku, ale wcześniej regularnie dzieliła się swoimi przewidywaniami z zakonnikiem Augustynem Fuentesem - czytamy na o2.pl. Szczególnie silna miała być wizja dotycząca wybuchu kolejnego wielkiego konfliktu, który może być III wojną światową.

Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji

- miała twierdzić.

Zobacz również: „Marzec, kwiecień, maj. Wtedy się zacznie”. Jackowski mówi o nowych obostrzeniach

biblia

Siostra Łucja o Polsce

Słowa o naszej ojczyźnie nie bez powodu wywołują silne emocje, bo padają w kontekście działań wojennych. Siostra Łucja nasze losy widziała mimo wszystko w jasnych barwach.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie

- brzmią słowa jej przepowiedni. Na naszych ziemiach ma dojść do kilku incydentów i zniszczeń, ale według siostry Santos ostatecznie wyjdziemy z konfliktu obronną ręką.

Zobacz również: „To nie będzie spokojne miejsce”. Przepowiednia dla Polski na 2021 rok

Polecane wideo

Horoskop na 2021 rok
Horoskop na 2021 rok - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2021 20:03
To raczej straszna wizja jesli reszta cywilizacji ma byc wyniszczona wojna a fanatycy z polski budowac katolicki kalifat
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.01.2021 08:42
chyba nie z tym rządem wyjdziemy na potężniejszych....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie