Nietrafiony prezent? Twoje ubranie może okazać się skarbem dla kogoś innego!

Na Vinted.pl z zyskiem pozbędziesz się niepotrzebnej rzeczy lub wymienisz ją na coś, co potrzebujesz.
Nietrafiony prezent? Twoje ubranie może okazać się skarbem dla kogoś innego!
fot. Instagram @vinted
05.01.2021

Święta to czas obdarowywania swoich bliskich. Myślimy wtedy o małych i dużych marzeniach osób, które kochamy. Nie wszystko jednak zawsze idzie zgodnie z planem, bo przecież większości z nas zdarzyło się odpakować prezent i odkryć, że… to nie był najlepszy wybór. Jak poradzić sobie z nietrafionymi prezentami?

Nietrafiony prezent: co można z nim zrobić?

Za duży, za mały, a może coś się zdublowało? Takie rzeczy się zdarzają. Wystarczy grzecznie podziękować, cieszyć się resztą świątecznego wieczoru, a po okresie celebracji w odpowiedzialny sposób zająć się nietrafionymi prezentami. Świetnym sposobem jest wymiana ze znajomymi, przekazanie podarunków tym, którzy tego potrzebują lub spróbowanie innych alternatyw – na przykład sprzedaży na Vinted.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vinted (@vinted)

Vinted – nie zmarnuje się żadne ubranie

Vinted.pl to świetna platforma zrzeszająca ponad 3 miliony osób, gdzie można znaleźć świetne używane rzeczy. Celem Vinted jest uczynienie ubrań z drugiej ręki pierwszym wyborem na świecie. Jak zrobić użytek z nietrafionych prezentów od Mikołaja? Można podać je dalej i zrobić komuś przyjemność, sprzedając je po okazyjnej cenie lub wymieniając na coś, co Ci się przyda. Strona oraz aplikacja Vinted.pl w prosty sposób pozwala pozbyć się rzeczy, które zalegają nam na dnie szafy. Pokazuje również, jak łatwo jest stawiać na modę o zamkniętym obiegu. Co to znaczy? Vinted wierzy w używanie rzeczy, które zostały już wyprodukowane i nadal są w świetnym stanie. Właśnie po to została stworzona platforma – by dostarczyć ludziom prostych rozwiązań, by kupować i sprzedawać ubrania, które mogą posłużyć jeszcze innym. Dzięki temu Vinted minimalizuje wpływ branży modowej na środowisko i pomaga zarobić trochę dodatkowej gotówki na rzeczach, których nie są nam już potrzebne. Brzmi odpowiedzialnie? Zdecydowanie tak!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vinted (@vinted)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vinted (@vinted)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vinted (@vinted)

Jak sprzedawać na Vinted?

Wystarczy założyć konto, załadować zdjęcie, ustalić cenę, opisać, co sprzedajesz i zaczekać, aż zgłosi się pierwszy zainteresowany. Pamiętaj, aby cena była adekwatna do wystawianego przedmiotu! Zdjęcie powinno być jasne i przyciągające uwagę. Jedną z opcji jest również wymiana. Może dzięki swojemu nie do końca trafionemu prezentowi zdołasz upolować coś, o czym marzysz, a nie udało Ci się tego znaleźć pod choinką?

Fot. materiały prasowe

Oto kilka dodatkowych wskazówek prosto od zespołu Vinted, które mogą być pomocne w poświątecznej wyprzedaży:

#1

Członkowie Vinted często szukają konkretnych, markowych produktów – pamiętaj, by do opisu przedmiotu dodać nazwę marki, by przyciągnąć więcej zainteresowanych.

#2

Ustaw filtry i dodaj hashtagi w opisie przedmiotu. W ten sposób przedmiot może pojawić się w kilku wynikach wyszukiwania

#3

Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na sprzedaż, możesz skorzystać również z dodatkowych, opcjonalnych usług Vinted. Za niewielką opłatą możesz skorzystać z:

funkcji „Podbij”: dzięki niej wybrane artykuły zyskują lepszą widoczność, co zwiększa szanse sprzedaży. Przesłany artykuł jest umieszczany na górze katalogu, kanałów i wyników wyszukiwania innych członków przez wybrany okres czasu.

funkcji „Wypromuj szafę”: inni członkowie Vinted będą mogli zobaczyć 5 Twoich produktów w specjalnym miejscu przez 7 kolejnych dni, co również zwiększy Twoją widoczność i szansę na sprzedaż.

 

Materiał promocyjny

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 23:31
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz

Polecane dla Ciebie