QUIZ: Jakim typem kawy jesteś?

Sprawdź, co ten wybór mówi o Twoim uosobieniu.
QUIZ: Jakim typem kawy jesteś?
fot. Unsplash (Nathan Dumlao) & Pinterest (pl.pinterest.com/pin/503981014554228362)
09.01.2021
Wiktoria Sobocińska

Znacie to powiedzenie: Powiedz, jaką kawę pijesz, a powiem Ci, kim jesteś? My postanowiliśmy je odwrócić i na podstawie Twoich odpowiedzi ustalić... jaka kawa najbardziej do Ciebie pasuje i odzwierciedla Twoją osobowość

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy przepadają za kawą oraz tych, którzy wybierają herbatę, ale jakoś trudno uwierzyć w to, że nikt o poranku w biurze nie sięga po ten budzący do życia trunek.

Zobacz również: QUIZ: Jakim typem pracownika jesteś?

Kawiarnie oferują nam dzisiaj naprawdę sporą ilość opcji tego pysznego, pobudzającego napoju i wybór zależy tak naprawdę od naszego nastroju.

Kawa od dawna stała się już prawdziwą celebracją, elementem kultury (czasem nawet ubioru!) i pretekstem do spotkań zarówno z przyjaciółmi, jak i partnerami biznesowymi. Nic dziwnego, że ma aż takie ogromne znaczenie w naszym życiu.

Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, który smak pasuje do Ciebie najlepiej...

Jaką kawą jesteś i co to mówi o Tobie?
Rozwiąż nasz QUIZ. SPRAWDŹ >

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2021 01:20
Jestem małą czarną ? No raczej gówno prawda bo nie lubię takiej kawy. Jak już piję to raczej latte lub moche.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 12:34
Jprd... zróbcie jeszcze test "jakim rodzajem stolca jestes: luźny, zbity, sarni, króliczy, po zmieszaniu kakałka z ogórasem"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 11:43
A jak nie lubie kawy i jej nie pije, to co?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 09.01.2021 04:41
Wtf? Jestem jedną z wielu osób, które piją zwykłą kawę tylko po to żeby się pobudzić, a nie po to żeby smakować. Tak właściwie te pytania i odpowiedzi są sformułowane w taki sposób, że miałam spory problem żeby wybrać cokolwiek. Jestem osobą uzależnioną od kofeiny, piję kawę kilka razy dziennie, obojętnie jaką, byleby to była kawa (ewentualnie energetyk) i nie czarna, a dodatek w postaci cukru i mleka zdecydowanie wystarczy. Co do ulubionego deseru, nie lubię sernika, nie przepadam za lodami i nie przepadam też jeszcze za czymś co tam było, za to lubię wszystko co zawiera krem i bitą śmietanę. To były zbyt sprecyzowane odpowiedzi, żeby każdy z nich mógł na nie odpowiedzieć. A jaką piłam kawę ostatnio? Na początek może napiszę, że w życiu nie słyszałam o jakiejś kawie dyniowej, a ostatnio piłam zwykłą białą kawę, tak jak codziennie, kilka razy dziennie od wielu lat. 😉
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie