Noworoczna przepowiednia Nostradamusa. Mamy jeszcze zatęsknić za 2020 rokiem

Słowa francuskiego mistyka budzą grozę.
Noworoczna przepowiednia Nostradamusa. Mamy jeszcze zatęsknić za 2020 rokiem
Fot. Unsplash (Alex Iby)
05.01.2021

Kilka pierwszych dni nowego roku już za nami, a świat jeszcze się nie skończył. Po wyjątkowo trudnych ostatnich miesiącach wydaje się, że to całkiem niezła wiadomość. Jednak nic straconego i na pewno nie powinniśmy tracić czujności - przekonuje Michel de Nostredame.

Zobacz również: Co zobaczyła Baba Wanga? Przepowiednia bułgarskiej mistyczki na 2021 rok

Robi to zza grobu, bo zmarły niemal 500 lat temu francuski astrolog, prorok, okultysta i mistyk pozostawił po sobie mnóstwo przepowiedni. Te wciąż są interpretowane, a jedna z nich - jak donosi „New York Post” - ma dotyczyć właśnie 2021 roku.

Już teraz zdradzimy, że lepiej byłoby żyć w błogiej nieświadomości, bo perspektywy nie są najlepsze.

stara księga

Nostradamus o 2021 roku

Autor „Les Prophéties” podobno widział więcej niż inni, a jego przepowiednia dotycząca minionego roku miała wypełnić się co do joty. Aptekarz, który zasłynął jako medium, miał przewidzieć groźnego wirusa i jego wpływ na losy świat. Wizja na 2021 rok ma być bezpośrednią konsekwencją pandemii.

Nostradamus ostrzega przede wszystkim przed głodem. Może być to poniekąd odzwierciedlenie sytuacji z USA. Już teraz pandemia sprawiła, że miliony Amerykanów po raz pierwszy zmuszonych było udać się do banków żywności. ONZ ostrzega, że brak bezpieczeństwa żywnościowego będzie jeszcze większym problemem

- informuje o2.pl.

Zobacz również: „Marzec, kwiecień, maj. Wtedy się zacznie”. Jackowski mówi o nowych obostrzeniach

przerażenie

Interpretacja przepowiedni Nostradamusa

Chociaż mowa jest o Stanach Zjednoczonych, według interpretatorów problemy będziemy mieć wszyscy. Jeśli w najbogatszym kraju świata zacznie brakować żywności, to sytuacja musi być naprawdę dramatyczna. Problem ma być więc globalny i wynikać bezpośrednio z trudnej sytuacji epidemiologicznej.

Niektórzy idą dalej. Wieszczą kolejne, jeszcze bardziej drastyczne obostrzenia, które doprowadzą do likwidacji milionów miejsc pracy, potężnego kryzysu i można tak niestety jeszcze długo wymieniać.

Słowa Nostradamusa na 2021 rok zamiast dawać, niektórym już teraz odebrały nadzieję. Musimy trzymać kciuki, żeby tym razem się nie sprawdziły.

Zobacz również: „To nie będzie ostatni wirus”. Ujawniono przepowiednię z Trevignano Romano

Polecane wideo

Horoskop na 2021 rok
Horoskop na 2021 rok - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 14:57
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 12:30
juz w 2001 i 2012 miał być koniec świata
odpowiedz

Polecane dla Ciebie