Kobiety o tych imionach uchodzą za najmądrzejsze. Odnoszą sukcesy i robią wielką karierę

Mężczyzna może poczuć się przy nich malutki.
Kobiety o tych imionach uchodzą za najmądrzejsze. Odnoszą sukcesy i robią wielką karierę
Fot. Unsplash
01.01.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie od dziś wiadomo, że do imion dopisywane są konkretne cechy charakteru. Być może zdarzyło Ci się powiedzieć, że "Wszystkie Justyny są takie same..." i coś w tym faktycznie jest. Nasze imię może nieść ze sobą wróżbę na całe życie, która ma wpływ na nasz los oraz zachowanie.

Zobacz również: Numerologia imion: Co oznacza Twoje?

Według ezoteryków poniższe imiona noszą najmądrzejsze kobiety. Mają ogromną wiedzę, są ambitne, spostrzegawcze i cechuje je wyjątkowa inteligencja. Kojarzone są z zawodowym sukcesem i pojawiają się najczęściej wśród prezesek dużych firm. To prawdziwe bizneswoman!

Wiesz, o kim mowa?

Imię a sukces i inteligencja

Ewa

To prawdziwa altruistka, która ma wzniosłe ideały i stara się być samodzielna zarówno w myśleniu, jak i działaniu. Na pewno znasz choć jedną kujonkę ze szkolnych lat o tym imieniu.

Iwona

Zawsze postępuje mądrze i sprawiedliwie. Jest dobrze wykształcona, pewna siebie i ma dużą wiedzę, dzięki której zachowuje spokój w kryzysowych sytuacjach.

Emilia

Ma dobre serce i zawsze służy pomocą, dlatego łatwo zyskuje sympatię ludzi. Cechuje ją wysoka inteligencja, a pieniądze chętnie się jej trzymają. Brzmi jak przepis na sukces.

Joanna

Ma szczególne wartości życiowe i stara się realizować swoje wzniosłe idee z nimi związane. Do rozwiązywania problemów podchodzi z rozsądkiem. Dba o siebie, jest odpowiedzialna, chodzi własnymi ścieżkami i nie podąża za tłumem

Dominika

To prawdziwa kobieta z klasą, która zawsze podejmuje mądre decyzje. Ma bardzo silny charakter, a jednocześnie budzi szacunek i sympatię innych osób.

Anna

To prawdziwa dyplomatka o szlachetnych wartościach. Ma dużą wiedzę, którą dzieli się z bliskimi i walczy o nich jak lwica.

Sabina

Piękna, oczytana, subtelna kobieta o czarującym usposobieniu. Z pewnością odniesie sukces na polu zawodowym, być może w branży artystycznej.

99% dorosłych oblewa ten test z podstawówki
A Ty? Rozwiąż QUIZ! SPRAWDŹ >

Zobacz również: Najpiękniejsze imiona dla silnych dziewczynek. Dodasz córce odwagi i pewności siebie

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 4) 01.01.2021 20:57
To zależy od IQ a nie imiona.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie