„Best nine 2020” to zabawa, która podbija Instagram. Jak zrobić kolaż z najlepszych zdjęć tego roku?

To zajmie tylko kilka sekund.
„Best nine 2020” to zabawa, która podbija Instagram. Jak zrobić kolaż z najlepszych zdjęć tego roku?
fot. iStock (scyther5, grinvalds)
29.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Choć do końca roku 2020 zostało jeszcze parę dni, już teraz warto zrobić sobie przyjemne podsumowanie na podstawie... zdjęć na Instagramie. Nie wszyscy mieli okazję wyjechać na wymarzony urlop i być może większość selfie z tego okresu pochodzi z domowego zacisza.

Zobacz również: Barack Obama opublikował tytuły piosenek, które pomogły mu przetrwać 2020 rok. Też ich słuchaliście?

Niezależnie od tego, jaka jest tegoroczna zawartość Twojego profilu na Insta, publikowanie Best nine to już pewnego rodzaju tradycja, więc nie może ominąć Cię ze względu na pandemię. W wyzwaniu biorą udział również największe gwiazdy! O co dokładnie w nim chodzi i jak to zrobić?

Jak zrobić własne Best nine na Instagramie?

Best nine to nic innego jak słynne kolaże, które pod koniec roku zalewają cały Instagram. Znajdują się w nich najlepsze i najpopularniejsze zdjęcia danego użytkownika. 

Wykonanie takiego zestawienia zajmuje dosłownie kilka sekund i pozwala dowiedzieć się, które nasze fotki zyskały największą ilość serduszek w tym roku. No to do dzieła!

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę adres strony bestnine2020.com i wprowadzisz nick do swojego profilu, ale koniecznie bez znaku @ z przodu. Specjalnie dedykowane do tego miejsce jest oznaczone hasłem „Instagram ID”. Następnie klikasz przycisk „make” i... gotowe!

Po otrzymaniu własnego kolażu złożonego z dziewięciu najlepszych zdjęć tego roku, możesz pobrać go na dysk w dowolnym formacie lub od razu udostępnić na swoim koncie. Jest to zupełnie darmowe, a na dodatek nie trzeba podawać żadnych danych, takich jak e-mail czy numer telefonu. 

Jeśli chcesz, aby post dotarł do jak największej liczby odbiorców, nie zapomnij oznaczyć go hashtagiem #bestnine2020 lub po prostu #bestnine, gdyż ta zasada od lat jest niezmienna.

Efekt?

fot. Instagram (instagram.com/selenagomez)

Wypróbuj sama. Miłej zabawy!

Zobacz również: Jak brzmiał rok 2020? Spotify publikuje listę najpopularniejszych utworów i artystów

Polecane wideo

10 największych przystojniaków roku 2020
10 największych przystojniaków roku 2020 - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.12.2020 07:29
Zły adres podaliście. Poprawny adres to bestnine (kropka) net
odpowiedz

Polecane dla Ciebie