Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna. Co czeka nas 21 grudnia w najdłuższą noc w roku?

Sprawdź, jak wpłynie na poszczególne znaki zodiaku. To już dzisiaj!
Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna. Co czeka nas 21 grudnia w najdłuższą noc w roku?
fot. Unsplash (Darius Bashar, Altınay Dinç)
21.12.2020

Ważne zjawiska astrologiczne, takie jak przesilenia czy wyrównania planet, od zarania dziejów były doskonałą okazją do tego, aby połączyć się z czymś "większym". Dziś, świat pogrążony w kryzysie, aż prosi się o oczyszczenie i zbiorową medytację ludzkości. 

Zobacz również: Znowu jest głośno o przepowiedni Majów. To ma się wydarzyć już 21 grudnia

Niektórzy upatrują w dacie 21 grudnia 2020 roku biblijnego Końca Świata. Wskazywał też na to słynny kalendarz Majów, który miał zakończyć się właśnie wtedy. Słowianie jednak głęboko wierzą w to, że właśnie dzisiaj otworzy się portal, który pomoże nam połączyć się z energią kosmosu.

Koniunkcja Jowisza i Saturna

To, co czyni tę koniunkcję wyjątkową, to fakt, że po raz pierwszy od ponad 200 lat wydarzy się w znaku powietrznym, czyli znaku Wodnika. (...) Jest to najbliższa wielka koniunkcja od około 800 lat, która będzie łatwo widoczna gołym okiem na wieczornym niebie

- podaje strona Twoja Boska Świadomość.

Podczas najdłuższej nocy w roku dwie największe planety  - Jowisz oraz Saturn - ustawią się w tym samym znaku zodiaku oraz w tym samym stopniu.

Spektakularne zjawisko będzie przypominało z daleka słynną Gwiazdę Betlejemską

Taki spektakl można było zobaczyć ostatnio na niebie w 1226 roku.

fot. theearthplan.blogspot.com

Apokalipsa czy początek Nowej Ery?

Planety będą względem siebie tak blisko, że Astrologowie są wręcz przekonani, że wraz z pojawieniem się na niebie zjawiska, wejdziemy w zupełnie nową erę.

Era Wodnika ma być czasem społecznych przemian, które rozpoczęły się na świecie już teraz. Poluzują się utarte schematy, a ludzkość zbliży się ku duchowości.

Wyraźne zmiany w swoim życiu ma odczuć każdy ze znaków zodiaku. Będzie to uzależnione od indywidualnego temperamentu oraz sytuacji życiowej. Warto w tym dniu poprosić o pomyślne rozwiązanie ważnych spraw i postarać się wybaczyć, zamiast chować w sercu dawne urazy, aby z lekkością przenieść się na kolejny etap.

Wytworzy się SUPER POTĘŻNY BŁYSK ENERGII PRZECHODZĄCY PRZEZ NASZ UKŁAD SŁONECZNY, który dotrze również w kierunku powierzchni naszej planety, a zwłaszcza poprzez medytujących tego dnia ludzi

- tłumaczy Twoja Boska Świadomość.

Jak widać, 21 grudnia 2020 to wyjątkowa data pod wieloma względami.

Znajdziecie dziś wieczorem chwilę na medytację?

Zobacz również: Czujesz, że w Twoim domu panuje zła energia? Wypróbuj rytuały oczyszczające przestrzeń

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie