„Biały poniedziałek i czerwona granica”. Wymowna przepowiednia Jackowskiego

Jasnowidz już wie, co wydarzy się w 2021 roku.
„Biały poniedziałek i czerwona granica”. Wymowna przepowiednia Jackowskiego
Fot. Unsplash (Daniel Jensen)
16.12.2020

Stali czytelnicy i widzowie Krzysztofa Jackowskiego już dawno pozbyli się resztek nadziei. Najsłynniejszy polski jasnowidz od tygodni przestrzega przed tym, co wydarzy się w 2021 roku. Według niego globalna pandemia była jedynie przygrywką do większych problemów. Jakich?

Zobacz również: „Zacznie się duży strach”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję na grudzień

W ostatniej relacji na żywo najbardziej znany mieszkaniec Człuchowa zdradził kolejne szczegóły, czym wzbudził jeszcze większą grozę. Jego słowa nie bez powodu nazywane są dziś „kolorową przepowiednią”, bo medium wspomniał o „białym poniedziałku” i „czerwonej granicy”.

Te metaforyczne określenia odnoszą się do bardzo konkretnych sytuacji. Czego możemy się spodziewać w nowym roku?

mrok

Nowa przepowiednia Jackowskiego

Ja to nazwałem to „biały poniedziałek”. Nie chodzi tu o śnieg. Puste ulice mi się kojarzą, kompletnie puste miasta, lub miasto. Widzę duże miasto, które jest kompletnie pustym miastem. Raptem dzieje się coś, że miasto jest puste. Nie wiem, z czym to wiązać. To poczułem. Kojarzy mi się kompletnie pusta ulica, jakby nikomu nie wolno było być na ulicach, czasem bardzo szybko przejdzie samochód, jakby pilnował porządku. Co to by musiało się stać, żeby nikomu nie można było wyjść z domu. Mam wrażenie, ze to jest w Polsce

- ujawnia Jackowski.

Interpretatorzy wizji podejrzewają, że może chodzić o pogorszenie sytuacji epidemiologicznej i związany z tym bardzo twardy lockdown.

Nie wiem, z czym to wiązać, może z tą sytuacją. Może jakby było nagłe pogorszenie

- dodaje wizjoner.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski mówi o „kolorze niebieskim”. Jego wizja to bardzo zły znak

peron

Co przepowiada Jackowski?

Te wydarzenia nie będą się działy w naszym kraju czy Europie. Mam wrażenie, że rządzący wiedzą o tej granicy i w Polsce i w Europie. I ma to na pewno związek z Bliskim Wschodem. Kojarzy mi się to na czerwono. Tak jak było to wiadome, ale nie wiadomo kiedy, tak teraz jest na czerwono. Jakby było wiadomo kiedy. Ze wszystkim będzie pośpiech. Jak teraz jest sytuacja spokojniejsza, choćby z zarazą w naszym kraju, ale tez nie tylko, bo w innych krajach też wygląda, jakby to było opanowane. Raptem zdarzy się coś, co sprawi duży pośpiech i przestraszenie. Będzie po to, by wzmóc większą dyscyplinę. Ten spokój teraz, takie uspokojenie, zostanie przerwane nagłym szarpnięciem. Stanie się coś takiego, że nawet jeżeli teraz mamy wybór, to przez to, co się będzie działo, nagle ten wybór będzie mniejszy. Czerwona granica została określona i jest wielka cisza przed czerwoną granicą. Jakby ta granica cały czas istniała, ale była nieaktywna. Ta granica to kres sytuacji obecnej i do tej sytuacji obecnej dołączenie czegoś drugiego, co spotęguje to, co się teraz się dzieje, a nie ma związku z zarazą

- wyznał w relacji na żywo, a po chwili poruszył wątek tajemniczej postaci.

Kojarzy mi się bardzo przystojny mężczyzna, dość młody. 40., 40-kilkuletni mężczyzna. O śniadej karnacji, czarnych włosach. Jest jakieś forum międzynarodowe i on z uśmiechem na twarzy na tym forum jako przedstawiciel jakiś decydentów powie coś bardzo złowieszczego, co pójdzie na cały świat. Czerwona granica została określona. Ja cały czas obawiam się konfliktu, a może ta moja wizja z 2019 roku to to, co się teraz dzieje, to jest ten konflikt?

- usłyszeli widzowie Jackowskiego. I nie brzmi to zbyt uspokajająco.

Zobacz również: „Jestem przygnębiony”. Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2021 rok

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
Jasnowidzka (Ocena: 1) 16.12.2020 17:40
Mam przepowiednie ,na sobotę dla Pana Jackowskiego. Mam wrażenie ,że wypije jakaś ciecz. Widzę procenty...Coś przeźroczystego.Wypije tego duże ilości ,a potem zaśnie.Rano powie kolejna przepowiednię. Jasnowidzka Guanina.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.12.2020 13:38
Niech przestanie już pier...lić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie