Kolor sylwestrowej bielizny to wróżba na Nowy Rok. Jaki odcień wybrać, aby zapewnić sobie szczęście?

Wszystko zależy od tego, co najbardziej marzy Ci się w 2021 roku.
Kolor sylwestrowej bielizny to wróżba na Nowy Rok. Jaki odcień wybrać, aby zapewnić sobie szczęście?
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/409616528599777891/)/Pexels.com
31.12.2020

W sylwestrową noc zawsze życzymy sobie, aby Nowy Rok przyniósł nam więcej szczęścia i pomyślności niż ten poprzedni. Wydaje się, że 31 grudnia 2020 roku te życzenia będą wymawiane z jeszcze większą mocą niż zazwyczaj. Minione 12 miesięcy zdecydowanie nas nie rozpieszczały i nie będziemy za nimi tęsknić. 

Zobacz również: 18 życiowych wydarzeń. Które z nich dają nam prawdziwe szczęście?

Mówi się, że szczęściu można, a nawet trzeba trochę pomóc. To dlatego tak wielką popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju przesądy - także te sylwestrowe i noworoczne. Zgodnie z jednym z nich w sylwestrową noc należy mieć na sobie czerwoną bieliznę, która ma zapewnić powodzenie.  

Ale nie tylko ten kolor noszony pod ubraniem ma sprawczą moc na przełomie starego i nowego roku. Sprawdź inne wróżby dotyczące bielizny i przekonaj się, jaki kolor wybrać w zależności od tego, na czym najbardziej ci zależy w nowym, 2021 roku. 

Polecane wideo

Naukowcy obliczyli, jak wygląda idealny biust. „Ona ma dokładnie takie proporcje”
Naukowcy obliczyli, jak wygląda idealny biust. „Ona ma dokładnie takie proporcje” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
BarbaraPerry (Ocena: 5) 31.12.2020 16:27
W zeszły piątek dostałem 28755 $ na podstawie tego, że jestem bezrobotny, muszę zachować egzamin, dlatego ciężko pracowałem tydzień temu i zarobiłem 19500 $. Daję moim kumplom i towarzyszom na wykonanie tej pracy, musisz wiedzieć, ile zarobiłem dolarów tydzień temu plz przestudiuj tę stronę, aby wziąć dodatkowe realia. 𝐰𝐨𝐫𝐤𝐫𝐞𝐯𝐢𝐞𝐰𝐬𝟏𝟎.𝐜𝐨𝐦
odpowiedz

Polecane dla Ciebie