Właścicielki tych imion to podobno... największe kłamczuchy. Lepiej nie powierzaj im żadnej tajemnicy!

Lista z przymrużeniem oka. Jesteś na niej?
Właścicielki tych imion to podobno... największe kłamczuchy. Lepiej nie powierzaj im żadnej tajemnicy!
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/328340629087568289)
10.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Nie trzeba wcale podpinać znajomej do wykrywacza kłamstw, aby przekonać się, jakie ma wobec nas intencje. Okazuje się, że ogromny wpływ na poziom autentyczności i zaufania ze strony innych ma... nasze imię. W księdze imion znajduje się bowiem mnóstwo informacji o nas samych i cech osobowości, które są w nim zapisane. Wśród nich również skłonność do kłamstw i manipulacji.

Zobacz również: Właścicielki tych imion są naprawdę wyjątkowe. Wyróżnia je niesamowita cecha

To zestawienie należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka, ale być może przekonałaś się już o tym na własnej skórze. Masz w swoim towarzystwie jakąś panią kłamczuszkę?

Kobiety, które najczęściej kłamią

Sylwia

Aktywna, energiczna, kochająca podróże i dobre jedzenie. Czasami aż trudno za nią nadążyć. Posiada wielu znajomych, którzy - jak się okazuje - wcale nie znają jej tak dobrze. Wszystko dlatego, że dziewczyna bardzo lubi ubarwiać rzeczywistość, aby dobrze się bawić i wydawać się lepszą, niż jest.

Malwina

Gdy ta dziewczyna wpakuje się w poważne kłopoty, nigdy nikomu się nie przyzna. Fakt, że w życiu potrafi radzić sobie sama, ale do tego stopnia, że nie poprosi o pomoc nawet własnej rodziny.

Sztukę manipulacji opanowała do perfekcji i potrafi uderzyć w czuły punkt bliskiej osoby, a nawet użyć szantażu, ale na szczęście przez większość czasu jej intencje są czyste.

Dominika

Gdy zwierzysz się Dominice, wiedz, że o Twoim sekrecie wkrótce - niby przypadkiem - dowiedzą się inni. Ta dziewczyna żyje beztrosko i nie przejmuje się zbytnio opinią innych. Poczucie winy? Nigdy o czymś takim nie słyszała.

Sprawy zawsze załatwia na swoją korzyść, nawet, jeśli w tym celu musi odrobinę skłamać. W końcu robiła to już tyle razy... więc o co tyle hałasu. Trzeba jednak przyznać, że ma gadane.

Klaudia

Klaudia uwielbia kłamać prosto w oczy, ale jest wtedy przekonana, że robi to dla dobra własnego lub innych. Wychodzi jej to z lekkością i bez mrugnięcia powieką! W związku nie zawsze jest w 100% wierna partnerowi i doskonale potrafi to ukryć, albo wytłumaczyć. Facetów łapie na urok osobisty

Iwona

Ta kobieta jest trudna i tajemnicza. Rzadko komuś ufa i niestety działa to z wzajemnością. Lubi intrygi i jest dosyć przebiegła, ale dzięki temu często staje w obronie słabszych. Kiedy lepiej ją poznasz, dowiesz się, że ma również dobre serce.

Zobacz również: Imiona kobiet, które są najlepszymi przyjaciółkami. Możesz powierzyć im każdy sekret

Polecane wideo

Naukowcy znaleźli kobietę idealną. To ona ma mieć doskonałe wymiary
Naukowcy znaleźli kobietę idealną. To ona ma mieć doskonałe wymiary - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.12.2020 11:17
Nie jestem na liście, ale co do Sylwii i Dominiki to mi się sprawdziło w życiu ...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie