„To nie będzie spokojne miejsce”. Przepowiednia dla Polski na 2021 rok

Co z pandemią? Czy grozi nam wojna i polexit?
„To nie będzie spokojne miejsce”. Przepowiednia dla Polski na 2021 rok
Fot. Unsplash
09.12.2020

Wszyscy mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas bardziej łaskawy. Niektórzy twierdzą, że to wręcz oczywiste, bo gorzej już być nie może. 2020 rok okazał się wyjątkowo niespokojny i trudno byłoby go przebić. Nadal jesteśmy mocno zaniepokojeni i zmęczeni sytuacją, ale dostrzegamy światełko w tunelu.

Zobacz również: „Jestem przygnębiony”. Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2021 rok

Czy to nagle nie zgaśnie? Odpowiedź przynosi analiza polskiego jasnowidza cytowanego przez serwis astroweb.pl. „Proroctwa Adama A. nie brzmią zbyt spektakularnie, ale może to dobry znak. Mało szokujące wydarzenia zwiastują nadejście lepszych czasów” - czytamy.

Wizjoner podzielił swoją przepowiednię na 5 tematów, które mają okazać się najważniejsze.

koronawirus

Co nas czeka w 2021 roku?

#1 Pandemia

Nie wygaśnie zupełnie, ale według jasnowidza czeka nas stabilizacja. Liczba chorych będzie utrzymywała się na stałym poziomie i raczej nie dojdzie do epidemiologicznej katastrofy. W innych krajach może być znacznie gorzej.

#2 Społeczeństwo

2021 będzie rokiem dalszego pogłębiania podziałów. Odpowiadają za to politycy, którzy nie zrezygnują z poruszania kontrowersyjnych tematów. Wojna ideologiczna wcale się nie skończy, ale trudno przewidzieć, do czego to doprowadzi.

#3 Wojna

Wizjonerzy od dawna straszą nas wybuchem III wojny światowej, ale według jasnowidza Adama to wręcz nieprawdopodobne. „Nie wolno wierzyć tego typu osobom, bo przez nie powstaje niepotrzebne zamieszanie” - twierdzi.

Zobacz również: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. Taki ma być 2021 rok

sejm

#4 Unia Europejska

Polexit to pojęcie, które niespodziewanie pojawiło się w przestrzeni publicznej, ale według medium wyjście z Unii Europejskiej nam nie grozi. Co nie oznacza, że nie stracimy na niektórych decyzjach polityków.

#5 Rząd

Przyszłość władzy ma leżeć w rękach jednego człowieka, którym wcale nie jest prezes partii rządzącej. To od niego zależy, czy dojdzie do upadku rządu. Prawdopodobieństwo takiego scenariusza oceniane jest jako duże.

Brzmi wiarygodnie?

Zobacz również: 7 niepokojących przepowiedni na 2021 rok. Wizjonerzy są wyjątkowo zgodni

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1.5 / 5
Kawaler (Ocena: 2) 31.12.2020 13:18
KOLEJNY SAMOTNY .... SYLWESTRA ... na pewno BĘDĘ SAM SPAŁ ... Szkoda ż ni ma chętnej ..PANNY ..
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.12.2020 14:50
Totalne bzdury. Po co wypisywać takie brednie. Jaki jasnowidz? Ale tak, nawet w Biblii jest napisane, że takich fałszywych "proroków", jak również różnych "przepowiadaczy" będzie się roiło na świecie. Najlepiej będzie jak się zajmiecie faktami, nie urojonymi wizjami szarlatanów i psycholi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie