Numerologia przewidziała, co wydarzy się w 2020 roku. Oto prognoza na 2021

Czy są szanse na jakąkolwiek poprawę sytuacji?
Numerologia przewidziała, co wydarzy się w 2020 roku. Oto prognoza na 2021
Fot. pexels
06.12.2020

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. O ile w poprzednich latach spoglądaliśmy w przyszłość z nadzieją, tak teraz więcej jest wątpliwości. A nawet strachu. Po ostatnich trudnych miesiącach spodziewamy się najgorszego. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać i czeka nas powtórka z 2020 roku?

Zobacz również: „Jestem przygnębiony”. Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2021 rok

Będzie lepiej - uspokaja cytowana przez bodyandsoul.com.au numerolożka. Według Josy Curcio limit nieszczęść na razie się wyczerpał, a perspektywy są jak najbardziej optymistyczne. Ma o tym świadczyć specyficzne ułożenie cyfr oraz ich suma.

Zupełnie inaczej, niż w roku, który właśnie się kończy.

2020 rok

Spełniona przepowiednia

Ekspertka wiedziała, że w 2020 roku czekają nas kłopoty i będzie to „straszny czas”. Z jednej strony to dwie dwójki, które symbolizują dbanie o siebie i samorozwój. Ale nie można zapominać o takiej samej ilości zer, bo te oznaczają dziurę, czyli „pustkę i ciemność”. Efekt? Z powodu pandemii i kolejnych lockdownów mieliśmy sporo czasu dla siebie. Mimo to wcale nie czujemy się lepiej.

Dobiegający końca rok miał „wstrząsnąć naszymi fundamentami” i chyba rzeczywiście coś w tym jest. Przez ostatnie miesiące musieliśmy przewartościować swoje życie. Zmieniły się także nasze priorytety - dziś już nie tylko pieniądze i zabawa, ale przede wszystkim zdrowie i rodzina.

Co symbolizuje 2021?

Zobacz również: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. Taki ma być 2021 rok

2021 rok

Rok 2021 w numerologii

Numerolożka jest dobre myśli i już teraz zapowiada, że będzie to „niesamowity rok”. W tym przypadku nie chodzi o znaczenie poszczególnych cyfr, ale ich sumę. Po dodaniu do siebie otrzymujemy magiczną piątkę - „symbol nieba i wody, czyli nieograniczonych możliwości”. Sytuacja ma się wreszcie uspokoić i odbijemy się od dna.

Dotyczy to jednak wyłącznie osób, które dobrze spożytkowały 2020 rok. Jeśli wsłuchaliśmy się w siebie - czeka nas widoczna poprawa sytuacji. Gorzej z tymi, którzy przespali swoją szansę i niczego się nie nauczyli. Oni staną się jeszcze bardziej samolubni.

Wychodzi więc na to, że sami musimy sobie odpowiedzieć, co tak naprawdę nas czeka.

Zobacz również: Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie