Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. Taki ma być 2021 rok

Co dalej z pandemią?
Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. Taki ma być 2021 rok
Fot. Unsplash (Chau Luong)
02.12.2020

Rok temu mieliśmy nadzieję, że od 1 stycznia będzie już tylko lepiej. Z nadzieją spoglądaliśmy w przyszłość, a dziś 2020 wywołuje niemal same negatywne skojarzenia. Coś poszło nie tak - pandemia, katastrofy, zawirowania polityczne, konflikty. Chcemy, aby jak najszybciej to się skończyło.

Zobacz również: „Jestem przygnębiony”. Krzysztof Jackowski ujawnił przepowiednię na 2021 rok

Czy 2021 rok okaże się bardziej łaskawy? Oczekiwania są spore, a najczęściej powtarzane dotyczy zakończenia epidemii koronawirusa. Chcemy poczuć się bezpiecznie, odetchnąć pełną piersią, móc normalnie pracować, podróżować i po prostu żyć jak dawniej.

Według naukowców ma to umożliwić szczepionka. Ale nie wszyscy są tak pozytywnie nastawieni.

szczepionka na koronawirusa

Czy koronawirus słabnie?

Serwis astroweb.pl zgromadził przepowiednie największych wizjonerów na 2021 rok, a przy okazji zasięgnął opinii także zaprzyjaźnionego jasnowidza. Niejaki Adam A. wypowiedział się na wiele tematów, ale to fragment dotyczący SARS-CoV-2 wywołał największe emocje.

Wirus nadal będzie rozprzestrzeniać się powoli; sporadyczne blokady i ograniczenia swobód obywatelskich staną się nową normą. Szczepionka zapewni kilka miesięcy ochrony, ale nadal nie będzie stanowiła permanentnego rozwiązania kwestii koronawirusa

- ujawnia medium, ale po chwili dodaje - nie będzie aż tak źle, jak wieszczą inni.

Zobacz również: Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

wojna

III wojna światowa w 2021 roku

Wbrew temu, co wieszczą popularni w mediach wizjonerzy, w 2021 roku nie dojdzie do wybuchu III wojny światowej. Sytuacja na arenie międzynarodowej będzie napięta, lecz przywódcy największych światowych potęg wiedzą, że wojna globalna nie leży w niczyim interesie. To się po prostu przestało opłacać. W tym roku nadal będzie dochodziło do licznych militarnych incydentów oraz wojen lokalnych, ale o wojnie światowej nie ma mowy

- zdradza.

Tym samym zaprzecza doniesieniom Krzysztofa Jackowskiego, który od miesięcy wspomina o globalnym konflikcie. Zawsze to jakieś pocieszenie, ale zapowiedź kolejnych obostrzeń i lockdownów raczej nie napawa optymizmem.

Zobacz również: „Zacznie się duży strach”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję na grudzień

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
osa (Ocena: 5) 28.12.2020 12:11
w rzeczywistości wizjonerzy gówno wiedzą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie