Spójrz w kubek i poznaj swoją przyszłość. Andrzejkowa wróżba z fusów

Wzór na dnie filiżanki zdradzi, co Cię czeka.
Spójrz w kubek i poznaj swoją przyszłość. Andrzejkowa wróżba z fusów
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/856598791620527689)/Instagram.com (@tarologobrunomarques)
30.11.2020

Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, co czeka go w przyszłości. Niektórzy decydują się to sprawdzić i udają się na wizytę do wróżki lub innych osób, które twierdzą, że posiadają dar przepowiadania przyszłości. Inni uznają, że to zbyt dużo zachodu albo boją się, że mogliby usłyszeć na temat swojego losu coś, co nie do końca im się spodoba. 

Zobacz również: Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

Ale swoją przyszłość można poznać także na inne sposoby i to bez wychodzenia z domu. Czasami wystarczy do tego kubek zwykłej herbaty – pod warunkiem, że po jej wypiciu na dnie naczynia ukażą się fusy. Jak odczytać swoje przyszłe losy z herbacianych fusów? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miss Snow 🔮 (@thewildmoongarden)

Andrzejki 2020. Wróżby z herbacianych fusów

Wróżenie z fusów to metoda przepowiadania przyszłości, która liczy sobie setki lat. Ta sztuka jest znana jako tasseomancjatasenografia lub tassologia i wywodzi się z Chin. W Europie rozprzestrzeniła się w XVII wieku, gdy holenderscy kupcy wprowadzili herbatę z Chin do powszechnego obrotu. 

W związku z andrzejkami, które trwają aż do wieczora 30 listopada, wróżenie z herbacianych fusów to świetny sposób na to, aby spojrzeć w przyszłość - oczywiście z przymrużeniem okaW filiżance powinno zostać tyle naparu, aby zakrywał fusy. Następnie należy ująć naczynie w lewą dłoń i trzykrotnie obrócić ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Potem odwracamy filiżankę do góry dnem na spodeczku, aby pozbyć się resztek herbaty. Interpretację wzoru z fusów rozpoczynamy po ponownym odwróceni filiżanki. 

Jak interpretować wzory z fusów, które formują się na dnie filiżanki? Co zdradzają poszczególne układy herbacianych fusów w świetle przyszłości? Wyjaśnia to poniższa grafika. Zajrzyj na dno swojej filiżanki z resztkami herbaty i sprawdź, jaki wzór jest najbardziej zbliżony do prezentowanych poniżej grafik. 

Andrzejki 2020. Wróżby z herbacianych fusów

Fot. dimajadid.net

Wróżenie z fusów - interpretacja wyników

Filiżanka numer 1 

W najbliższej przyszłości możesz liczyć na miłą niespodziankę. To dla ciebie idealny moment, aby wreszcie wcielić w życie plany odkładane na później. Jeśli teraz podejmiesz kroki, aby je zrealizować, możesz liczyć na same sukcesy. 

Filiżanka numer 2 

Ten wzór z fusów symbolizuje harmonię i wyciszenie. Jeżeli w ostatnim czasie twoim życiem rządził stres i niepokój, wkrótce będziesz mogła liczyć na chwilę wytchnienia. Problemy wreszcie znajdą swoje rozwiązanie, a ty będziesz mogła cieszyć się spokojną głową. 

Filiżanka numer 3 

Takie ułożenie fusów jasno sygnalizuje, że w twoim życiu pojawi się ktoś nowy. Niekoniecznie chodzi o romantycznego partnera, ale będzie to osoba, która wniesie do twojego życia dużo pozytywnej energii. Miej oczy szeroko otwarte.  

Filiżanka numer 4 

Szykuj się na pasmo sukcesów w życiu zawodowym. To idealny moment aby poprosić o podwyżkę albo aplikować na nowe stanowisko. Fusy mówią wprost – nie bój się podejmować ryzyka, bo porażka ci nie grozi. Uwierz w swoje możliwości. 

Filiżanka numer 5 

To układ, z którego szczególnie ucieszą się wszystkie osoby marzące o miłości. Single mogą liczyć na to, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy. Z kolei osoby w związkach znów przeżyją romantyczne chwile. 

Filiżanka numer 6 

Jeśli marzy ci się zysk finansowy powinnaś poczynić kroki w tym celu właśnie teraz. To najlepszy moment na inwestycję albo rozkręcenie własnego biznesu. Możesz liczyć na znaczny przypływ gotówki. 

A ty jaką przyszłość zobaczyłaś w swoich fusach po herbacie? Koniecznie pochwal się swoją interpretacją w komentarzu. 

Zobacz również: Niektórzy wierzą, że z pieprzyków da się wróżyć. Co Twoje mają Ci do przekazania?

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub
Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie