Ta aplikacja randkowa to wybawienie dla tysięcy osób. Zmienia ich przypadłość w wyjątkowo atrakcyjną cechę

„Jeśli jesteś pewny siebie, wszystko może ci się udać” - przekonują jej twórcy.
Ta aplikacja randkowa to wybawienie dla tysięcy osób. Zmienia ich przypadłość w wyjątkowo atrakcyjną cechę
Fot. iStock
24.11.2020

W obecnych czasach nikogo już nie dziwi, że poszukiwanie miłości przeniosło się do Internetu. Setki milionów ludzi z całego świata ma swoje profile w aplikacjach randkowych. Wielu z nich postanawia zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnej pary i zakłada konta nie w jednym, ale w kilku portalach. A tych wciąż przybywa. 

Zobacz również: Z powodu małego przyrodzenia nie mogli znaleźć miłości. Nowa apka uratuje ich życie uczuciowe

Aplikacje randkowe stają się coraz bardziej sprofilowane. Aby móc z nich korzystać użytkownicy muszą spełnić szereg warunkówZałożenie jest takie, że te serwisy będą dedykowane osobom o wspólnych poglądach czy zainteresowaniach, dzięki czemu będą w stanie łatwiej i szybciej dokonywać odpowiedniej selekcji kandydatów i kandydatek. Powstały już aplikacje randkowe dla wegetarian, dla osób, które muszą wykazać się wiedzą i inteligencją, a nawet dla mężczyzn o małym przyrodzeniu (w odpowiedzi na tę ostatnią powstała też platforma dla hojnie obdarzonych panów).  

Teraz do grona osobliwych aplikacji randkowych dołącza serwis dedykowany dla łysych - zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ma łączyć ich z osobami, dla których brak włosów na głowie jest wyjątkowo atrakcyjny. 

Bald Dating: aplikacja randkowa dla łysych i łysiejących osób

Nowa aplikacja randkowa nosi nazwę Bald Dating. To ciekawa gra słów, ponieważ angielski wyraz “bald” (“łysy”) jest wymawiany tak samo jak słowo “bold” (śmiały”, “zuchwały”). Jest to kolejny projekt Davida Minnsa. Twórca stoi za sukcesem wspomnianych już serwisów randkowych, które skupiają się na rozmiarze męskiego przyrodzenia. Tym razem Minns postanowił wyjść naprzeciw potrzebom łysych i łysiejących osób, które (jak same twierdzą) z powodu braku owłosienia nie mogą znaleźć szczęścia w miłości. 

Bycie łysym dla wielu ludzi może być bardzo trudne, przez co mogą tracić pewność siebie. Aplikacja Bald Dating została stworzona aby pokazać, że bycie łysym nie ma znaczenia. Jest wiele osób, którym nie przeszkadza, że jesteście łysi, a nawet są takie, które to preferują 

- czytamy w opisie platformy randkowej. 

Twórca aplikacji, który sam zalicza się do grona łysych mężczyzn wyjaśnił, co zainspirowało go do jej stworzenia. Minns trafił na artykuł o zjawisku zwanym hatfishing. Opisano w nim historie mężczyzn, którzy byli tak zawstydzeni brakiem włosów na głowie, że ukrywali ten fakt i podczas tworzenia profilów w aplikacjach randkowych wybierali tylko zdjęcia, na których mieli na głowie czapki lub kapelusze. Pomysłodawca apki Bald Dating wyznał, że ta historia bardzo go zszokowała. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bald Dating (@balddating)

Stworzyłem już aplikację randkową o nazwie Dinky One, czyli serwis dla mężczyzn, których przyrodzenie jest poniżej średniej. Do tej pory dołączyło do niego ponad 100 tys. osób. Można by pomyśleć, że dzisiejszy świat jest bardzo krytyczny, ale w rzeczywistości jeśli jesteś pewny siebie, wszystko może ci się udać 

- przekonywał Minns. 

Co sądzicie o takiej aplikacji randkowej?  

Zobacz również: Ta aplikacja randkowa gwarantuje kandydatów na poziomie. Muszą spełnić bardzo wymagający test

Polecane wideo

Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość?
Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie