Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

Głosi, że wiosną czeka nas prawdziwy przełom.
Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021
Fot. Unsplash
24.11.2020

Na świecie jest wiele osób, które aspirują do miana jasnowidzów, wizjonerów, a nawet proroków. Co jakiś czas dzielą się swoimi przepowiedniami i twierdzą, że oni sami już doskonale wiedzą, jak potoczą się najbliższe losy ludzkości. Chociaż wielu samozwańczych jasnowidzów mija się z prawdą, w niektórych przypadkach ich wizje naprawdę się sprawdzają. 

Zobacz również: „Zacznie się duży strach”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję na grudzień

Do grona wróżbitów, którzy mogą pochwalić się trafnymi przepowiedniami zaliczany jest Nicolas Aujula. 35-letni Brytyjczyk już w 2018 roku głosił o klęsce “grypy”, która rozprzestrzeni się na cały świat. Jest przekonany, że jego wizja dotyczyła pandemii koronawirusa, która jest  porównywana do pandemii grypy hiszpanki z lat 1918-1920.  

Ale to nie wszystko. Aujula przewidział także przegraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych oraz protesty i zamieszki, jakie wywołała jego porażka z Joe Bidenem. 

Teraz jasnowidz podzielił się wizjami dotyczącymi roku 2021, który zbliża się wielkimi krokami. Czego możemy spodziewać się w nowym roku i czy będzie on lepszy niż ten, który powoli przechodzi do historii? 

Nicolas Aujula przewidział koronawirusa. Zdradza wizję na 2021 rok

Jasnowidz zaczął swoją przepowiednię od wyjaśnienia na temat tego, jak należy traktować jego słowa. 

Niektóre z moich wizji są bardzo dosłowne. Inne są bardziej symboliczne i otwarte na interpretacje, jak sny z ukrytym znaczeniem. 

W tym roku ludzie często pytali mnie o koronawirusa. Mam wizje stabilizacji po nowym roku. Widzę w nich, że do wiosny wskaźniki zakażeń spadną do punktu, w którym będą pod kontrolą. Ale przewiduję, że pandemia i restrykcje związane z wirusem utrzymają się do roku 2022. 

Nicolas Aujula przekonuje, że pamięta, kim był nie w jednym, ale w wielu poprzednich życiach. Twierdzi, ma za sobą już tysiące różnych wcieleń. Jego talent do przepowiadania przyszłości miał objawić się po raz pierwszy w wieku 17 lat. W rozmowie z mediami brytyjski wieszcz tak wspominał swoje wizje dotyczące koronawirusa: 

W roku 2018 ciągle powracało do mnie słowo “grypa”. Utkwiło mi w głowie, bo nie używam tego słowa. W codziennym życiu powiedziałbym po prostu “przeziębienie”. Widziałem to jako globalną katastrofę, mającą związek z mięsem albo ze zwierzętami. Pandemia COVID-19 jest porównywana do pandemii grypy hiszpanki - stąd słowo “grypa” - i niektórzy ludzie uważają, że jej początek miał miejsce na targu z mięsem w Wuhan w Chinach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Therapist Astrologer Designer (@nicolasaujula)

Aujula wyjaśnił też, jak dokładnie wyglądała jego przepowiednia odnośnie Donalda Trumpa i jego dalszej kariery politycznej. 

Miałem też wizję porażki Donalda Trumpa. Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były bardzo wyrównane. To było surrealistyczne przeżycie, widzieć, że moja przepowiednia zaczyna się spełniać, gdy Joe Biden wreszcie objął prowadzenie. 

Co sądzicie o tych słowach Nicolasa Aujuli? Myślicie, że jego przepowiednie o roku 2021 rzeczywiście się spełnią? 

Zobacz również: Czy Baba Wanga przewidziała koronawirusa? Słowa mistyczki nie pozostawiają złudzeń

Polecane wideo

Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie?
Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.11.2020 20:59
Pitolenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2020 14:49
Choć raz napisz co pana czeka za te głupstwa za to co p.pisze powinno się odpowiadać przed sądem ja jestem zdania za głupoty chorzy ludzie nieodpowiadają ale życzę p.zmienić lekarza bo ten do którego pan chodzi napewno pana kłamie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2020 07:46
Ja to samo będę gwiazda ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie