„Stan wojenny, konflikt, okupacja”. Wizja Jackowskiego przemawia do wyobraźni

Jasnowidz sugeruje, że pandemia to dopiero początek kłopotów.
„Stan wojenny, konflikt, okupacja”. Wizja Jackowskiego przemawia do wyobraźni
Fot. Unsplash (Khamkeo Vilaysing)
21.11.2020

Niemal dokładnie rok temu nasze życie wywróciło się do góry nogami. To właśnie wtedy naukowcy poinformowali o wirusie SARS-CoV-2 i wywołanej przez niego chorobie COVID-19. Od tego momentu zachorowało prawie 60 milionów ludzi, a ok. 1,5 mln zmarło. Na razie niewiele wskazuje na to, by sytuacja miała zostać opanowana.

Zobacz również: „Zacznie się duży strach”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję na grudzień

Ogromne nadzieje wiążemy ze szczepionką, która ma się pojawić na rynku w kolejnych miesiącach. Czy wtedy wreszcie odetchniemy z ulgą? Najsłynniejszy polski jasnowidz od dawna daje do zrozumienia, że pandemia ma także drugie dno i może zostać wykorzystana politycznie.

Jego najnowsza wizja ma to potwierdzać.

tramwaj w warszawie

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

W czasie ostatniej transmisji na kanale w serwisie YouTube padły niepokojące słowa. Krzysztof Jackowski zaproponował swoim widzom… podróż w czasie.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w roku 2019 i posiadamy w wehikuł czasu. Wsadzamy w niego jedną osobę i ta osoba przeniesie się w czasie - na przełom października i listopada 2020 roku do Warszawy. Ten ktoś znalazł się w Warszawie w naszych czasach, w centrum. Mija restauracje, które są zamknięte, wszyscy ludzie są w maseczkach, mniej ludzi na ulicach. Widzi wiele rzeczy, których nie ma w 2019 roku i one jego szokują. Nie może nikogo o nic zapytać, nie słyszy nic, tylko obserwuje. Na samym końcu policjant za nim biegnie, coś chce od niego, ale on bojąc się, co się może zdarzyć, szybko pobiegł do tego wehikułu czasu, odpalił i wrócił w czas 2019 roku

- zaczyna swoją opowieść, która ma nam otworzyć oczy.

Zobacz również: „Wojska wejdą od południa”. Krzysztof Jackowski podzielił się bardzo wyraźną wizją

burza w warszawie

Jackowski o pandemii

Słuchajcie, coś się stało. Ludzie chodzą wszyscy w maskach, na ulicach! Przecież nikt nigdy nie chodził masowo w maskach na ulicach - przynajmniej nie w Polsce. Są pozamykane kina, teatry, restauracje, galerie. Jakiś policjant mnie gonił - doszlibyśmy do wniosku, że jest jakiś stan wojenny lub konflikt czy okupacja

- sugeruje medium z Człuchowa.

Interpretatorzy jego słów nie kryją zaniepokojenia. Chociaż rozumiemy, dlaczego wprowadzono niektóre restrykcje, to jednak mogą być zapowiedzią czegoś gorszego. W domyśle: niektórzy politycy wykorzystali sytuację, by wprowadzić swój niecny plan. Wirus minie, a sytuacja wcale nie wróci do normy - twierdzą.

Brzmi wiarygodnie?

Zobacz również: Jackowski zobaczył, co wydarzy się w listopadzie. Aż boi się o tym mówić

Polecane wideo

Horoskop miłosny na listopad
Horoskop miłosny na listopad - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2020 09:00
Piszesz bzdury bo jesteś młody i zdrowy ale pamiętaj ze nie jest to dane na zawsze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2020 22:26
Teraz trwa próba co można zrobić ze stadem baranów, czyli z ludźmi. Okazuje się że można dużo. Barany będą grzecznie chodzić z kagańcami na mordzie, bo poprzez sterowanie strachem można z nimi zrobić wszystko. Ile jest systemowych piesków a ile normalnych, zwykłych ludzi? Gdyby przy każdej interwencji systemowych piesków pojawiało się od razu 20-30 ludzi to przecież nic by nikomu nie zrobili. Wszystkich aresztują, zastrzelą, spałują? Trzeba wreszcie przestać się bać tak jak dziewczyny ze Strajku Kobiet. Wyjść na ulicę i zrobić porządek z tymi którzy nam pod płaszczykiem sztucznej pandemii chcą zaprowadzić nowy porządek świata. Oni nie wygrają jeśli im na to nie pozwolimy. A jak pozwolimy to obudzimy się w świecie gdzie nie będzie można nawet pierdnąć bez pozwolenia władz i zapłacenia podatku emisyjnego. Oczywiście dla waszego dobra.
odpowiedz
Mmm (Ocena: 5) 22.11.2020 22:26
Wielki reset. A pozniej nowy swiat. Na swiatowym forum ekonomicznym juz powiedzieli jak wyobrazaja sobie swiat za 10 lat. jest na youtube. Zobaczcie sobie "why we will win and they will lose" Computing forever :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2020 19:36
Gigantyczna , nadmuchana bzdura z tym swirusem. Władza i kasa etoi za tym. A wy się jaracie jak małolaty he,he...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2020 06:33
Nawet jeśli to zniknie to ludzie będą dla siebie nie mili obcy jak teraz juzbteraz każdy patrzy na każdego jak na chorego jakoś nie wyobrażam sobie powrotu np do koncertów szkoda głupie czasy szczególnie dla młodzieży..
zobacz odpowiedzi (9)

Polecane dla Ciebie