Jak wygląda Twoja szminka? Ten kształt mówi o Tobie wszystko

Końcówka różni się w zależności od charakteru kobiety.
Jak wygląda Twoja szminka? Ten kształt mówi o Tobie wszystko
fot. namastest.net
16.11.2020

Szminka to wyjątkowy gadżet, z którym kobiety się nie rozstają. Pandemia, wraz z obowiązkowym noszeniem maseczek, sprawiła, że ten element makijażu nie jest już tak dobrze widoczny, ale to nie znaczy, że nie możemy czuć się pięknie i kobieco same dla siebie. 

Zobacz również: Makijaż pod maseczką. Jak malować usta w dobie pandemii?

Nieważne, czy malujesz się nią codziennie, czy tylko na większe wyjścia i specjalne okazje. Na pewno zauważyłaś, że w trakcie korzystania z kolorowej pomadki, jej końcówka obrała pewien specyficzny kształt... Jeśli nie, wyjmij ją z kosmetyczki i przyjrzyj się dokładnie. Widzisz?

Dowiedz się, jak wiele mówi to na temat Twojego charakteru. Eksperci od urody zgodnie twierdzą, że te kształty różnią się w zależności od osobowości kobiety. Sprawdź, czy faktycznie mają rację.

Jak wygląda Twoja szminka?

Spójrz na obrazek i wybierz szminkę, której kształt najbardziej przypomina Twoje własne pomadki. A, B, C, D, E czy może F? Być może wcześniej nie zwracałaś nawet na to uwagi.

Poniżej dowiesz się, jak wiele mówi to na Twój temat. 

Rozwiązanie:

Kształt A

Ten kształt symbolizuje kreatywność. Myślisz poza schematami i nie boisz się podejmować nowych wyzwań. Twoje pomysły wydają się innym niekonwencjonalne. Wspaniale radzisz sobie z problemami w swoim życiu. Użyj swojej mocy twórczej, aby naprawić relacje z przyjaciółmi i wykorzystać zasoby.

Kształt B

Trójkątna końcówka świadczy o Twojej dużej pewności siebie. Lubisz mówić i być w centrum uwagi. Chciałabyś, aby wszyscy Cię podziwiali. Z drugiej strony potrafisz ich zrozumieć, masz w sobie wiele wrażliwości i empatii. Inni nie potrafią połączyć tego w jedno. Nie pozwól się im wykorzystywać.

Kształt C

Ten nietypowy kształt sugeruje, że masz doskonale rozwiniętą intuicję. Bardzo wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i stale porównujesz się z innymi. Nigdy się nie poddajesz, gdy napotykasz trudności. To piękna cecha, ale daj sobie też czas na odpoczynek. Wtedy usłyszysz swój wewnętrzny głos.

Kształt D

To zapewne szminka artystycznej duszy. Bardzo lubisz medytować, czytać rozwijające książki i zastanawiać się nad życiem. Nie podążasz za tłumem, przez co czasem nazywają Cię odmieńcem. Choć masz naturę introwertyczną, potrzebujesz ludzi do życia, więc żyj z nimi w zgodzie.

Kształt E

Jesteś urodzoną liderką, do tego silną i wytrzymałą psychicznie. W życiu codziennym doskonale wykorzystujesz swoje cechy przywódcze. Mimo, że wszyscy dookoła szanują Cię i podziwiają, zrób sobie czasem przerwę od kontroli nad wszystkim. Twój umysł będzie Ci za to wdzięczny.

Kształt F

Ludzie kochają Cię za to, że mogą Ci zaufać. Jeśli ktoś zwierzy Ci się z sekretu, nie powiesz o tym nikomu. Jesteś szczera do bólu i lojalna, ale pamiętaj, że w związku musi panować równowaga.

 

Polecane wideo

10 zalotnych cieni do powiek. Faceci uwielbiają, kiedy masz taki makijaż!
10 zalotnych cieni do powiek. Faceci uwielbiają, kiedy masz taki makijaż! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie