„Najgorszy dzień w mojej karierze”. Która scena z „Gry o tron” tak zniesmaczyła aktora?

„To było okropne. Nikt nie chciał tego robić” - wspomina osoba związana z produkcją serialu.
„Najgorszy dzień w mojej karierze”. Która scena z „Gry o tron” tak zniesmaczyła aktora?
Fot. HBO
05.11.2020

“Gra o tron” przeszła do historii 19 maja 2019 roku, po 8 sezonach i 73 odcinkach. Fani serialu długo czekali na to, aby dowiedzieć się jak zakończą się losy ich ulubionych bohaterów, ale czekało ich gorzkie rozczarowanie. Zdaniem większości widzów finałowy sezon “Gry o tron” był nieudany i nielogiczny. Ponad 1,8 mln fanów podpisało petycję, w której domagali się ponownego nakręcenia ostatniej serii swojego ukochanego serialu z innym zakończeniem. 

Zobacz również: George R.R. Martin zdradził, której sceny z „Gry o tron” nie jest w stanie znieść. Co nie spodobało się pisarzowi?

Ponad rok po wyemitowaniu ostatniego odcinka “Gry o tron” osoby związane z tą produkcją dzielą się swoimi przemyśleniami na jej temat. Ostatnio George R.R. Martin, czyli autor sagi, która została zekranizowana przez HBO zdradził, która scena z całego serialu najmniej przypadła mu do gustu. 

Teraz podobnej wypowiedzi udzielił jeden z aktorów, który wcielał się w ważną, drugoplanową postać w kultowym serialu. O kogo chodzi i jaką scenę wspomina najgorzej? 

„Gra o tron”: Iwan Rheon o najtrudniejszej scenie w serialu

Swoimi przemyśleniami na temat “Gry o tron” podzielił się Iwan Rheon, walijski aktor, który wcielił się w rolę Ramsaya Boltona, jednego z najbardziej znienawidzonych czarnych charakterów w całym serialu. Ramsay dał się poznać jako psychopata i sadysta, który lubował się w wymyślnych torturach. W ramach zaaranżowanego małżeństwa poślubił Sansę Stark (w którą wcieliła się Sophie Turner). To właśnie scena nocy poślubnej tej dwójki wywołała wiele kontrowersji wśród widzów. Źle wspomina ją także sam Rheon. 

W rozmowie z mediami aktor wyznał, że scena gwałtu na Sansie była dla niego bardzo trudna. 

To było okropne. Nikt (z ekipy – przyp. red.) nie chciał tam być. Nikt nie chciał tego robić, ale jeśli opowiada się historię, należy opowiedzieć ją w prawdziwy sposób. (...) To było bardzo, bardzo trudne do oglądania. Dzieje się okropna rzecz, która nie powinna mieć miejsca. To był najgorszy dzień w mojej karierze 

- mówił Iwan Rheon. 

Fot. HBO

Oglądaliście serial “Gra o tron”? Jak odebraliście tę wyjątkowo brutalną scenę między Ramsayem a Sansą? 

Zobacz również: „Gra o tron” miała zakończyć się zupełnie inaczej! Ten plan był naprawdę epicki

Polecane wideo

Te zdjęcia udowadniają, że każdy może zostać makijażystą. Ale nie zawsze powinien
Te zdjęcia udowadniają, że każdy może zostać makijażystą. Ale nie zawsze powinien - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie