Kontrowersyjny kalendarz z nagą Matką Boską! ZDJĘCIA

Gejowska profanacja Maryi czy artystyczna wizja matki Jezusa? W Hiszpanii zawrzało! W kalendarzu stworzonym przez homoseksualistów znajdują się zdjęcia tworzone na wzór katolickich ikon.
Kontrowersyjny kalendarz z nagą Matką Boską! ZDJĘCIA
11.11.2009
>

Gejowscy aktywiści z Madrytu wpadli na kolejny pomysł, jak nagłośnić problemy rzekomej dyskryminacji mniejszości seksualnych w Hiszpanii (i nie tylko). Stworzyli w tym celu kontrowersyjny kalendarz, będący parodią katolickiej ikongrafii i określili go mianem „nie-religijny”.

Jak czytamy na Pardon.pl, na  jego kartach można zobaczyć fotografie modeli i modelek ucharakteryzowanych na postacie z katolickich obrazów:

Homoseksualni artyści szczególnie upodobali sobie postać Maryi, którą przedstawiono na różnorakie sposoby: jako transwestytkę, jako młodą Murzynkę z dzieckiem i dyskotekową kulą w ręku oraz jako nagą blondynkę. Sami autorzy kalendarza uważają, że owszem, zrobili coś szokującego, ale to złamie bariery oraz wybudzi ludzi z letargu. Przede wszystkim zaś ich dzieło ma (uwaga) przełamać polityczną poprawność.

Dzieło zostało ostro skrytykowane nie tylko przez zagorzałych katomaniaków. Nie da się ukryć, że rzekomo walczący o równe prawa geje, sami się proszą o lincz, który nagminne zarzucają tym mniej tolerancyjnym…

Natasza Lasky

Zobacz także:

Maryja na okładce Playboya!

Budzące wiele kontrowersji pismo trafiło do sklepów na niecałe dwa tygodnie przed świętem Matki Boskiej z Gwadelupy, podczas którego Meksykanie udają się na coroczną pielgrzymkę do ołtarza Dziewicy.

Skazali ją na gwałt zbiorowy! 

Muzułmański honor został splamiony, więc ktoś musiał zostać ukarany. Wtedy też zebrała się lokalna rada starszych i uznała, że Mukhtaran musi zostać ukarana za "grzechy" brata.

 

 

Polecane wideo

Komentarze (574)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2011 14:55
Mnie osobiście homoseksualizm nie przeszkadza. Niestety polityka kościoła jest jednoznaczna, stąd niechęć wierzących do tej grupy społecznej. Co mi przeszkadza? To te kwesty i parady, chyba to jest jednak przesada. Jakoś heteroseksualnej parady nikt nie organizuje, a przyznacie, że też można by pokazać wiele. Poza tym obawiam się następującej rzeczy, że dojdziemy do psychozy, gdy nie będzie można wyzwać i zwolnić kogoś z pracy za źle wykonywane obowiązki z obawy posądzenia o brak tolerancji. a do tego zmierzamy wymeldowując homoseksualizm jako coś nadzwyczajnego. Oczywiście należy przyznać, że homoseksualizm istnieje i tacy ludzie w niczym nie są gorsi, ale też w niczym nie są lepsi... Myślę że to dobra puenta. Pozdrawiam LEVI
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2011 11:38
a może gdyby wszyscy ludzie spojrzeli na homoseksualistow jak na ludzi nie byloby calego tego zamieszania???!!! Niby tacy jesteście wieżący a odwracacie się od bliźnich??? A w czym oni sa gorsi? Bo maja inne zapatrywania? Zastanówcie sie najpierw nad swoimi grzechami i zachowaniem a dopiero oceniajcie innych. "Kto z Was jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień..."
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2010 16:19
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2010 23:06
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2010 22:53
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie