Przewidziała Brexit i Covid. Teraz zdradza, co wydarzy się w najbliższych miesiącach

Astrologiczna przepowiednia na pół roku.
Przewidziała Brexit i Covid. Teraz zdradza, co wydarzy się w najbliższych miesiącach
Fot. Unsplash (Joshua Harris)
22.10.2020

Przewidywanie przyszłości kojarzy nam się z natchnionym jasnowidzem, który zamyka oczy, wpada w trans i dostrzega to, co dopiero się wydarzy. Nie każdy jest jednak Krzysztofem Jackowskim, bo istnieją różne metody wróżenia. Ona spogląda w gwiazdy.

Zobacz również: Jackowski zobaczył, co wydarzy się w listopadzie. Aż boi się o tym mówić

Jessica Adams jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich astrologów. Odpowiedzi szuka w gwiazdach, których specyficzny układ ma wpływać na naszą rzeczywistość. I znajduje, o czym ma świadczyć m.in. trafna przepowiednia dotycząca Brexitu czy wybuchu pandemii wirusa SARS-CoV-2.

W rozmowie z portalem brytyjskiego dziennika „Daily Mail” ujawniła swoje prognozy na kolejne miesiące przełomu 2020 i 2021 roku. Co nas czeka?

gwiaździste niebo

Przepowiednia astrologa

Od początku 2020 rok kojarzył mi się z obrazem Edvarda Muncha pt. „Krzyk”. Z czymś tak ekstremalnym, że bałam się o tym mówić. Jednak musiałam, bo na tym polega moja praca. Chciałam ostrzec ludzi, bo czułam, że świat stanie na głowie

- tłumaczy.

Pierwsza z jej konkretnych zapowiedzi dotyczy przemian politycznych, które już się rozpoczęły. Od października w kolejnych wyborach prezydenci, premierzy i parlamentarzyści zaczną tracić swoją władzę z powodu niezadowolenia elektoratu. Prawdopodobnie już wkrótce przekona się o tym Donald Trump, którego zakażenie koronawirusem także miała przewidzieć.

Zobacz również: 7 niepokojących przepowiedni na 2021 rok. Wizjonerzy są wyjątkowo zgodni

astrologia

Jakie będą święta Bożego Narodzenia 2020?

Astrolożka wspomina również o pojednaniu księcia Williama i Harry’ego. A raczej jego braku. W 2021 roku książęta nie dojdą do porozumienia i konflikt będzie narastał. W najbliższej przyszłości ma dojść także do rozpadu Wielkiej Brytanii na 4 zupełnie oddzielne kraje. Z kolei Włochy najprawdopodobniej opuszczą Unię Europejską.

Jeśli chodzi o Boże Narodzenie, święta będą wspaniałe. Na 3 dni przez Wigilią sytuacja zacznie się normować. Poczujemy miłość i bezpieczeństwo. Spędzimy je razem

- przewiduje, co niektórzy interpretują jako zakończenie lub przynajmniej osłabienie pandemii. Do tego czasu nie uda się jednak wprowadzić szczepionki, na którą wszyscy czekamy.

W bardziej odległej przyszłości Jessica dostrzega „totalną rewolucję”, która ma się dokonać w 2026 roku. Wydarzenie to ma wywrócić świat do góry nogami, tak jak II wojna światowa. Tym razem jednak bez rozlewu krwi.

Zobacz również: „To nie będzie ostatni wirus”. Ujawniono przepowiednię z Trevignano Romano

Polecane wideo

Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy
Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gość (Ocena: 5) 23.10.2020 19:22
"...szczepionki na którą wszyscy czekamy..." Więc tak: możecie ją sobie wsadzić w buty, będziecie wyżsi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie