„To nie będzie ostatni wirus”. Ujawniono przepowiednię z Trevignano Romano

Przeczytaj treść prywatnego objawienia.
„To nie będzie ostatni wirus”. Ujawniono przepowiednię z Trevignano Romano
Fot. Unsplash (Elizabeth Lies)
16.10.2020

Pandemia koronawirusa zaskoczyła nas jak grom z jasnego nieba. Naukowcy brali pod uwagę taką ewentualność, ale nikt nie był w stanie określić skali i terminu groźnego zjawiska. Sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli, czego nie można było przewidzieć.

Zobacz również: „Widzę wojsko na ulicach”. Przepowiednia Jackowskiego na najbliższy tydzień

Chyba, że nazywasz się Gisella Carda i od kilku lat rozmawiasz z samą Maryją - czytamy na antyradio.pl. Serwis opisuje doznania pewnej Włoszki, która ma mieć bezpośredni kontakt z Matką Bożą, a czasami także Jezusem Chrystusem.

Głoszone przez nią przepowiednie nazywane są objawieniami z Trevignano Romano.

kościół

Gisella Carda - objawienia

Ich treść podobno nie jest wymysłem Giselli, bo ona pełni jedynie rolę przekaźnika. Mówi dokładnie to, co przekażą jej istoty boskie. We wrześniu 2019 roku ujawniła:

Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami

- czego dzisiaj nie trzeba raczej tłumaczyć. Jasnowidzka miała wiedzieć o koronawirusie na długo przed globalną pandemią. Kościół raczej nie komentuje tych doniesień, bo objawienia nadal trwają.

Czego jeszcze możemy się z nich dowiedzieć?

Zobacz również: Jackowski zobaczył, co wydarzy się w listopadzie. Aż boi się o tym mówić

maseczka

Przepowiednia o koronawirusie

Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę

- miała przekazać Matka Boża pod koniec września.

Nieliczni duchowni, którzy postanowili odnieść się do sprawy, są bardzo podzieleni. Lokalny biskup miał stwierdzić, że jest przeciwny działalności Giselli. Z kolei teolog badający prywatne objawienia daje im wiarę.

Tym razem mamy jednak nadzieję, że kolejna dramatyczna wizja nie doczeka się spełnienia.

Zobacz również: 7 niepokojących przepowiedni na 2021 rok. Wizjonerzy są wyjątkowo zgodni

Polecane wideo

Horoskop miłosny na październik
Horoskop miłosny na październik - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.10.2020 09:23
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam figurena bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.10.2020 06:45
Serio?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2020 17:38
NARAZIE NIC TAKIEGO SIE NIE DZIEJE CZASEM TRZEBA KOMUS ZAUFAC POTO MAMY SWOJ RZAD ZEBY NAS Z TEJ OPRESJI WYPROWADZIL CHYBA ONI WIEDZA O CO CHODZI CZEKAJMY CIERPLIWIE JESC MAMY CO MOZNA NAUSZNIKI A NAWET OKULARY ZALOZYC
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.10.2020 07:06
Z mądrych ludzi robi się wariatów i schizofreników,tak lepiwj żeby debile nadal rzadziły światem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2020 23:24
Przestancie straszyc ludzi! Przestancie straszyc ludzi! Malo wam znerwicowanych ludzi dookola?! Malo wam zakazow, nakazow?! malo wam?! Przestancie straszyc ludzi!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie