Czy to bliźniaki? Podobieństwo między tymi ludźmi i kotami zwala z nóg

Trudno to wyjaśnić słowami!
Czy to bliźniaki? Podobieństwo między tymi ludźmi i kotami zwala z nóg
Fot. BoredPanda.com
14.10.2020

Na pewno spotkałaś się ze stwierdzeniem “jaki pan, taki pies”. I rzeczywiście w tym powiedzeniu jest sporo prawdy, ponieważ wielu właścicieli do złudzenia przypomina swoich czworonożnych podopiecznych. Trudno wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, ale wcale nie są to jednostkowe przypadki. 

Zobacz również: 10 imion dla psów, które zrobią furorę w 2020 roku

Ale takie niezwykłe podobieństwo międzygatunkowe nie ogranicza się tylko do ludzi i psów. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia ludzi i kotów, którzy wyglądają jak swoje wierne kopie. Niestety musimy was rozczarować - nie są to koty i ich właściciele, ale starannie wybrani modele. Mimo to efekt wciąż zachwyca i wprawia w osłupienie. Te niezwykłe portrety to praca fotografa Gerrarda Gethingsa, który miesiącami pracował nad sparowaniem ze sobą kotów i ludzi pod kątem sierści i fryzur, a także pewnego rodzaju energii. Na podstawie fotografii Gethingsa powstała też gra memory o nazwie “Do You Look Like Your Cat?”. 

Niezwykłe zdjęcia bliźniaczo podobnych ludzi i kotów możecie obejrzeć w galerii poniżej. Która para podoba wam się najbardziej? 

Polecane wideo

Najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Zawdzięcza to wyjątkowej urodzie
Najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Zawdzięcza to wyjątkowej urodzie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie