„Zacznie się w zimową noc”. Tej przepowiedni Ojca Pio wszyscy się boją

Czy miał na myśli przełom 2020 i 2021 roku?
„Zacznie się w zimową noc”. Tej przepowiedni Ojca Pio wszyscy się boją
Fot. Unsplash (Wesley McLachlan)
04.10.2020

Coś ewidentnie wisi w powietrzu - mniej więcej takie można odnieść wrażenie, kiedy czyta się kolejne przepowiednie na koniec 2020 i początek 2021 roku. Wizjonerzy sprzed lat, a także współcześni jasnowidze z uporem maniaka wspominają o wielkim zagrożeniu. Najczęściej militarnym.

Zobacz również: Jackowski zobaczył, co wydarzy się w listopadzie. Aż boi się o tym mówić

Wśród nich jest Krzysztof Jackowski, znany jako medium z Człuchowa. Od kilku miesięcy konsekwentnie powtarza, że globalna pandemia to dopiero początek problemów. Sytuacja ma już nigdy nie wrócić do normy, bo nasze bezpieczeństwo wisi na włosku. Nie mówi wprost o III wojnie światowej, jednak dla interpretatorów jest to oczywiste.

Tym bardziej, kiedy jego słowa zestawi się z przepowiednią ojca Pio.

zakonnik

Ojciec Pio: III wojna światowa

Włoski zakonnik to wyjątkowo tajemnicza postać, która do dziś słynie ze swoich nadprzyrodzonych darów. Miał być stygmatykiem, uzdrowicielem, a nawet przebywać w kilku miejscach równocześnie. 50 lat po jego śmierci niektórzy wciąż uważają go za wysłannika Boga, a jego słowa za natchnione.

Francesco Forgione, bo tak nazywał się zanim został kapucynem, miewał wizje, które po zapisaniu przetrwały do teraz.

Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły

- ostrzegał.

Zobacz również: „Zrobi się bardzo cicho”. Rabin ujawnił biblijną przepowiednię na 2021 rok

księżyc

Kiedy zacznie się III wojna światowa?

Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze

- cytuje portal se.pl, który przypomina jeszcze jeden istotny szczegół.

Ojciec Pio przekonywał, że III wojna światowa wybuchnie w zimową noc. Biorąc pod uwagę wizje Jackowskiego czy Nostradamusa - wszystko zaczyna układać się w spójną całość.

Myślicie, że jest się czego obawiać?

Zobacz również: 7 niepokojących przepowiedni na 2021 rok. Wizjonerzy są wyjątkowo zgodni

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2020 20:25
Kolejny wariat 😔
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2020 08:23
To ten co twierdził ze wirusa nie będzie albo szybko odejdzie z naszego kraju 🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2020 23:06
Jackowski powinien sie podac do dymisji bo udaje cos czego nie umie msam zrobic niby co napisane to t samo daje
odpowiedz
Artamator (Ocena: 5) 03.10.2020 16:07
Trwa walka o władzę nad światem satanistycznych elit poprzez deprawacje i celowe zepsucie naszej kultury, świadomości,wychowania itp. Celem jest nasza dusza..W nowoczesnych mediach masowych już od lat 60- tych XX w widoczne są ciemne rytuały wywodzące się ze starożytnego Egiptu, Sumeru a raczej Mezopotami, Egiptu, Azteków, Azji, Afryki itd. Tak naprawdę widoczne zjawiska UFO to są emanacje nikczemnych Upadłych Aniołów wyrzuconyh eony lat świetlnych temu z miejsca, gdzie próbowały w swoje pysze dorównać BOGU NIESKONCZONEJ MIŁOŚCI. To one przez tysiące lat panowały na Ziemi jako bogowe i było ich setki tysiący.. To właśnie upadłe anioły dla zabawy tworzyły i niszczyły całe imperia. I nie tylko na Ziemi ale także wszelkie cywilizację w Kosmosie. To co my teraz rozpoznajemy jako UFO, szaraki, hybrydy, hubrydy i całą reszta tego badziewia to jest ich dzieło.. Na marginesie pewne ich demoniczne inkarnacje fajnie widać w mitologiach hinduskich księgach wedyjskich przedstawiane jako słoniki, małpki przeważenie niebieskie stąd niebieska krew itp.. Te kreatury, mają olbrzymie moce, inteligencje a prowadząc pomiędzy sobą nieustanne wojny wykorzystywały do tego pomocników nie tylko z innych wymiarów lecz także i ludzi władzy, którzy zaprzedali swoje dusze dla właśnie władzy, pychy i dla nieśmiertelności...To trwa do dziś... Tak więc technologie typu UFO, statki mające 500 km długości nie są domeną naszych czasów a były opisywane już tysiące lat temu np na rysunkach naskalnych .. Mamy "przyjemność" żyć w czasach ostatecznych, bowiem panedmia, szczepienia, AI sztuczna inteligencja itd to było zaplanowane wieki temu... Nadchodzi wielkie otwarcie wrót o czym mówił już Himmler wielki okultysta i to przypada na nasze czasy. Starzy bogowie, pozornie uśpieni wrócą teraz. Tylko hasłowo; rewolucja francuska, październikowa 1917 czyli wielkie eksperymenty ateistyczne wywołane przez masońskie organizację z Niemiec, Anglii , USA, Azji. Masowe ofiary z czasów I i II WŚ wydają się też hołdem dla tych bestii...To trudne, bowiem te nagatywne procesy odbywają się na tysiącach poziomów, są subtelne, często niedostrzegalne za czasów naszego krótkiego życia lecz TYLKO JEZUS - istota pełna miłości. dobra i przebaczenia jest sensem i ratunkiem. Człowiek nie jest jakąś prymitywną hedonistyczną wyuzdaną seksualnie glizdą nastawioną na bezrozumne pochłanianie.!! A przecież w mediach mówią nam, że tak jest.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie