Jego niepełnosprawność nie zatrzymała ich miłości. Shane i Hannah właśnie wzięli ślub jak z bajki

Nastrojów nie zepsuły im nawet ohydne komentarze hejterów.
Jego niepełnosprawność nie zatrzymała ich miłości. Shane i Hannah właśnie wzięli ślub jak z bajki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hannahayl)
16.09.2020

Shane Burcaw ma 27 lat i pochodzi z Pensylwanii. Urodził się z rdzeniowym zanikiem mięśni, nieuleczalną chorobą genetyczną, która sprawiła, że od ukończenia 2. roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Z powodu przykurczu i stopniowego zaniku mięśni ciało Shane’a jest wykrzywione, a on nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Ale jego życie diametralnie zmieniło się, gdy poznał Hannę Aylward. 

Zobacz również: Ona jest piękna, jego ciało wykrzywia choroba. Mimo to kochają się i chwalą miłością w Internecie

Shane i Hannah są parą od 4 lat, a swój związek pokazują w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie oraz na kanale na YouTubie o nazwie Squirmy and Grubs, gdzie mają już ponad 700 tys. subskrybentów. Na początku września 2020 roku Shane i Hannah zostali małżeństwem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shane Burcaw (@shaneburcaw)

Niepełnosprawny Shane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub

Shane i Hannah pobrali się w swoim domu w Minneapolis. Była to skromna ceremonia, a ślubu udzielił im urzędnik za pośrednictwem aplikacji Zoom. 

W piątek 4 września poślubiłam miłość mojego życia. Nie mieliśmy wielkiego wesela jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealnie. (...) Shane i ja nie możemy się doczekać, żeby uczcić to wydarzenie osobiście z naszymi rodzinami gdy to będzie bezpieczne, ale póki co - jesteśmy mężem i żoną! I to jest najważniejsze. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że zostałam żoną najwspanialszego mężczyzny, jakiego znam 

- napisała Hannah na Instagramie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shane Burcaw (@shaneburcaw)

Niestety ślub pary nie przeszedł bez echa także w negatywnym kontekście. Pod ich zdjęciami z ceremonii pojawiły się ohydne komentarze internautów, którzy wątpią w szczerość uczuć Hanny i dziwią się, że dziewczyna mogła związać się z nieuleczalnie chorym Shanem 

Ale na serio... Czy ona ma innego partnera od współżycia? 

Czy on jest bogaty albo coś w tym stylu? 

To jakiś żart. 

Powiem coś, za co nie będę przepraszać. Jestem pewna, że ta kobieta poślubiła go z powodu pieniędzy, a nie miłości. Niektóre z nas dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet jeśli to oznacza udawanie - tylko po to, aby zdobyć to, czego chcą. To nie jest prawdziwa miłość 

- pisali internauci. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hannah Burcaw (@hannahayl)

Na szczęście zarówno Shane jak i Hannah już nie raz udowodnili, że są odporni na nienawistne komentarze pod swoim adresem oraz że mają do siebie ogromny dystans. Zamieścili na Instagramie swoje ślubne zdjęcie, do którego dołączyli screenshoty z wypowiedziami internetowych trolli. 

Jeśli ostatnie dwa lata prowadzenia kanału na YouTubie czegoś mnie nauczyły, to tego, że nigdy nie będziesz w stanie wyedukować każdego. Nieważne, co robisz, niektórych ludzi nigdy nie przekonasz. Przejmowanie się opinią takich ludzi to strata czasu. A z upływem czasu o wiele łatwej jest nie mieć żadnej wewnętrznej reakcji na tego typu komentarze. Parę lat temu czytanie takich słów byłoby bolesne. Przez jakiś czas trzymałam się myśli, że kiedy Shane i ja wreszcie weźmiemy ślub, osoby, które wątpią w nasz związek zrozumieją, że jest on prawdziwy. Oczywiście teraz nie jestem już tak naiwna. Mimo że zajęło to trochę czasu, jestem w stanie zupełnie nie przejmować się takimi ludźmi. Shane i ja wciąż tworzymy treści i dzielimy się swoją historią. Mamy nadzieję, że pokazujemy ludziom, że osoby niepełnosprawne są wartościowymi partnerami. Tego typu komentarze tylko zachęcają nas do dalszego działania! Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, do których dotarła nasza historia, i na które miała ona pozytywny wpływ 

- napisała Hannah na Instagramie.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hannah Burcaw (@hannahayl)

Co sądzicie o historii miłości Shane’a i Hanny? Według nas jest ogromnie inspirująca, a nowożeńcom serdecznie gratulujemy! 

Zobacz również: Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł”

Polecane wideo

Jury „Top Model” zachwycone chłopakiem z castingu: „Najpiękniejszy człowiek świata”
Jury „Top Model” zachwycone chłopakiem z castingu: „Najpiękniejszy człowiek świata” - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 1) 21.09.2020 11:24
Ale idio.tka! Tępy kurzy móżdżek! To już pewnie ten pies ze zdjęcia mądrzejszy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2020 10:05
Najlepiej niech zrobią sobie dzieci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2020 07:47
Naprawdę, mamy XXI wiek, a niektóre z Was są takie zaściankowe, że aż przykro. Może mają układ? On daje jej miłość - uczucie, przywiązanie, rozmowę ale godzi się na jej seks z innym, na rozładowanie emocji ? Może ona nie czuje potrzeby seksu ? Może wybrała jego a zadowala się sama? No nie rozumiem, jak można patrzeć na małżeństwa w kategorii " niepełnosprawny - seksu nie ma, to nie małżeństwo). Są różne niepełnosprawności, faceci są bez nóg, rąk, niewidomi, z garbem i innymi schorzeniami i mają swoje drugie połówki, to samo działa w drugą stronę. Jak Ty jedna z drugą, nie wyobrażacie sobie życia bez seksu, lub bez seksu z Misterem Świata to oby Was nigdy nie spotkał wypadek czy ciężka choroba. Jak np. rak ginekologiczny. Wtedy rozumiem, małżenstwo się kończy bo uprawianie seksu jest niemożliwe?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2020 01:56
Ludzie mają różne fetysze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2020 22:55
A co kogo obchodzi z jakiego powodu za niego wyszła? To ich życie. Skoro jemu to pasuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie