YOPE wprowadza automaty do uzupełniania kosmetyków. Znajdziesz je w popularnym supermarkecie

Teraz możesz uzupełnić swój zapas naturalnych kosmetyków podczas codziennych zakupów.
YOPE wprowadza automaty do uzupełniania kosmetyków. Znajdziesz je w popularnym supermarkecie
Fot. materiały prasowe/Instagram (@yope_soap)
11.09.2020

Stajemy się coraz bardziej świadomi negatywnego i destrukcyjnego wpływu, jaki nasza działalność ma na środowisko i naszą planetę. Niestety całymi dekadami ignorowaliśmy takie problemy jak m.in. nadmierna produkcja plastiku. Dziś dosłownie w nim toniemy, a jego mikrocząsteczki spożywamy w żywości czy wdychamy w powietrzu. 

Zobacz również: Takiego Rossmanna w Polsce jeszcze nie było. Kosmetyki nalejesz do własnej butelki

Dlatego tak bardzo cieszy nas pisanie o inicjatywach, które mają na celu walkę z nadmierną produkcją plastiku oraz zwiększanie świadomości na temat ekologicznego stylu życia. Niedawno informowaliśmy o tym, że w wybranych sklepach Rossmanna pojawiły się automaty do uzupełniania kosmetyków. Teraz na podobne rozwiązanie zdecydowała się polska marka YOPE, która postawiła swoją pierwszą stację refill. 

YOPE stawia automaty do uzupełniania kosmetyków 

Przyniesione z domu butelki od teraz można uzupełniać kosmetykami YOPE w supermarkecie Carrefour BIO na warszawskim Bemowie. Wcześniej stacja refill pojawiła się w sklepie stacjonarnym marki. 

Nasz butik codziennie odwiedzają klienci z całej Warszawy, którzy przyjeżdżają ponownie napełnić butelki produktami YOPE. To rozwiązanie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dlatego tak ważne jest dla nas udostępnienie go dla szerszego grona klientów. Kreatywne trio: Andrzej, Sargheve i Szymon stworzyli automat Swappktóry pozwala ograniczyć ilość zużywanego plastiku i tym samym zredukować ilość odpadów, które trafiają do środowiska. Nasze naturalne kosmetyki i środki czystości idealnie wypełniają ten proekologiczny koncept. Tak samo troszczymy się o Ziemię, to naturalne więc, że połączyliśmy siły 

- mówi Karolina Kuklińska-Kosowicz, właścicielka marki. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez YOPE Polska 🐹🛁🐇 (@yope_soap)

YOPE z automatu w Carrefour BIO 

Teraz dzięki wygodnym automatom Swapp klienci mogą teraz ponownie napełnić puste butelki produktami YOPE podczas codziennych zakupów w Carrefour BIO na warszawskim Bemowie. 

Automaty do ponownego uzupełniania produktów w płynie to według nas jedna ze skutecznych dróg w ograniczaniu jednorazowych opakowań z plastikuW ankiecie, którą przeprowadziliśmy kilka miesięcy temu, większość respondentów potwierdziła zainteresowanie takim rozwiązaniem. Teraz przyszła pora testu, ale już mogę powiedzieć, że pierwsze dni przyniosły bardzo optymistyczne dane 

- mówi Szymon Barabasz ze Swapp. 

Jak to działa? 

Stawiasz pustą 500 ml butelkę w wyznaczonym miejscu i na ekranie urządzenia wybierasz produkt, którym chcesz ją napełnić. Płacisz, zbliżając kartę do terminala, naciskasz start i gotowe! Jeśli jednak nie posiadasz żadnej butelki ze sobą, na miejscu możesz kupić lub wypożyczyć butelkę wielokrotnego użytku 

Fot. materiały prasowe

Co można uzupełnić?  

Butelkami można napełnić zarówno najczęściej kupowane produkty YOPE jak i nowości. Są to m.in. Naturalny żel pod prysznic Yunnan, Naturalne mydło w płynie Werbena, Naturalny szampon Mleko Owsiane czy Naturalne łagodne mydło antybakteryjne. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez YOPE Polska 🐹🛁🐇 (@yope_soap)

Oferta będzie się zmieniać tak, by każdy znalazł wśród kosmetyków YOPE to, co lubi najbardziej. Warto śledzić ją na bieżąco na profilu Instagram @yope_soapTo świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, bo produkty z automatu są tańsze o około 15 proc. 

Zobacz również: Te kosmetyki nalejesz do własnej butelki. Powstają kolejne automaty do uzupełniania produktów

Polecane wideo

To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?
To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2020 21:24
Ja bym bardzo chętnie w ten sposób uzupełniała- te kosmetyki znam i bardzo je lubię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2020 19:11
a ja bym kupowała :-) czekam na automat w Gdańsku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2020 16:48
Tylko 15%? No to niestety nie oplaca sie, bo normalne produkty sa czesto w promocji w rossmanie duzo wiekszej. Takze niestety, ale to sie nie sprawdzi poki co.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie