Nie tylko wyprzedaże. Jak upolować najlepsze okazje w sklepach?

Atrakcyjną opcją są też niektóre programy bonusowe.
Nie tylko wyprzedaże. Jak upolować najlepsze okazje w sklepach?
fot. Daniel von Appen / Unsplash
07.09.2020

Każda z Was z pewnością chce jak najwięcej zaoszczędzić na zakupach, zarówno tych codziennych, jak i okazjonalnych. Dlatego tak chętnie „polujemy” na różnego rodzaju promocje. Coraz częściej tego rodzaju akcje są regularnie organizowane w określone dni w ciągu roku. Dlatego warto wiedzieć, kiedy dokładnie można się ich spodziewać, aby lepiej przygotować się do zakupów. Różnego rodzaju promocje dotyczą nie tylko klasycznych sklepów, lecz także programów bonusowych, w których klienci mogą odbierać nagrody.

Kiedy można liczyć na najciekawsze promocje w sklepach stacjonarnych i internetowych?

Najczęściej sklepy stacjonarne i internetowe organizują promocje, gdy zmienia się sezon. Przykładowo, zimowe ubrania wyprzedaje się, kiedy na półki sklepowe trafiają kolekcje wiosenne. Niekiedy organizowane są nawet promocje w środku sezonu, które mają zachęcić klientów do kupowania. 

Programy bonusowe a promocje – co warto wiedzieć na ten temat?

Zwróć uwagę, że programy bonusowe również organizują dla swoich uczestników ciekawe akcje promocyjne. Przykładem może być tutaj Payback. Jedną z ciekawszych promocji jest np. Happy Monday. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na uczestników czekają atrakcyjne kupony, które szybciej przybliżają ich do odebrania nagród. Kupony są dostępne w aplikacji PAYBACK. Warto sprawdzać, które sklepy biorą udział w obecnym miesiącu  w promocji pod adresem https://www.payback.pl/happy-monday.

Fot. materiały prasowe

Inną ciekawą akcją są Mega Weekendy, w trakcie których dostępne są vouchery za mniejszą ilość punktów. Dla miłośników atrakcyjnych promocji interesującymi ofertami mogą się okazać Hit Miesiąca i Oferta Miesiąca. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź najlepsze promocje, otwierając Kalendarz Promocji na stronie Programu. Znajdziesz w nim szczegółowe informacje, kiedy dostępna jest dana promocja oraz jakie są zasady jej obowiązywania.

Zwróć również uwagę na to, że w sklepie Payback często możesz kupić produkt wybranej marki z atrakcyjnym rabatem. O najlepszych rabatach i ofertach dowiesz się dzięki powiadomieniom push z aplikacji Payback, bądź poprzez newslettery dostarczone na Twoją skrzynkę mailową. 

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie