„Zacznie się 2 listopada”. Niepokojące proroctwo amerykańskiego wizjonera

To nie jest przypadkowa data.
„Zacznie się 2 listopada”. Niepokojące proroctwo amerykańskiego wizjonera
Fot. Unsplash (John Hult)
28.08.2020

Wszyscy powoli zaczynamy mieć dosyć 2020 roku. Przez kilka miesięcy wydarzyło się sporo złego i strach pomyśleć, co nas jeszcze czeka. Z niepokojem spoglądamy w przyszłość, a najbardziej znani wizjonerzy wcale nie próbują nas uspokoić. Wielu z nich zapowiada, że jesienią wcale nie odpoczniemy.

Zobacz również: „Niepokoi mnie jesień”. Jackowski ujawnił wizję na kolejne miesiące

Krzysztof Jackowski mówi wprost: najbliższe tygodnie mogą oznaczać początek globalnego konfliktu. Amerykański kaznodzieja Paul Begley idzie o krok dalej, strasząc czymś jeszcze gorszym nawet od kolejnej wojny światowej.

Skąd taki wniosek? Armagedonu nie zobaczył we śnie, ale w… Piśmie Świętym.

biblia

Uderzenie asteroidy w Ziemię

Mężczyzna słynie ze swoich niezwykłych interpretacji biblijnych wersetów. Według niego święta księga chrześcijan zawiera wiele zakodowanych informacji, które tylko nieliczni potrafią odczytać. On jest jednym z nich.

Asteroida zbliży się do nas w przedwyborczą noc

- wieszczy Begley. Ma na myśli wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, które odbędą się już 3 listopada br. To ma być zapowiedź czasów ostatecznych, a jeśli obiekt uderzy w Ziemię - definitywny koniec.

Zobacz również: Jest nowa data końca świata. Udało się złamać biblijny szyfr

asteroida

Koniec świata 2020

Co ciekawe, właśnie 2 listopada, czyli dzień przed amerykańskimi wyborami do naszej planety ma zbliżyć się asteroida 2018 VP. To niewielki obiekt o średnicy 2 metrów, a ryzyko jego uderzenia w Ziemię naukowcy oceniają na zaledwie 0,41%. Chwila prawdy nastąpi dokładnie o 1:12 w nocy.

Wizjoner najwidoczniej nie wierzy w zapewnienia NASA. A nawet jeśli unikniemy zderzenia, to blisko przelatujące ciało niebieskie powinno dać nam do myślenia. Według niego ma to być zapowiedź powtórnego przyjścia Chrystusa.

A to, jak czytamy w Biblii, oznacza początek końca świata jaki znamy. Brzmi przekonująco?

Zobacz również: Ostrzeżenie włoskiej mistyczki. Wcześniej jako jedyna przewidziała pandemię

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie