„Niepokoi mnie jesień”. Jackowski ujawnił wizję na kolejne miesiące

„To zacznie się z powietrza” - ostrzega jasnowidz.
„Niepokoi mnie jesień”. Jackowski ujawnił wizję na kolejne miesiące
Fot. pexels
25.08.2020

O Krzysztofie Jackowskim można powiedzieć wiele, ale jednego na pewno nie można mu odmówić. Cechuje go ogromna konsekwencja, na co najlepszym dowodem jest wizja głoszona przez niego od wielu miesięcy, a może nawet lat. Najsłynniejszy polski jasnowidz regularnie zapowiada spore kłopoty.

Zobacz również: „To wydarzy się w drugiej połowie sierpnia”. Alarmująca wizja Jackowskiego

Nie dla konkretnej osoby, nawet nie dla kraju, ale całego świata. Medium z Człuchowa, kiedy zastanawia się nad dalszymi losami naszej planety, wtedy widzi ból i cierpienie. Niektórzy nazywają to straszeniem, ale 57-latek od dawna mówi to samo: sytuacja jest coraz bardziej napięta i wreszcie wybuchnie.

Według ostatniej wizji - bardzo niedługo.

maseczka

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę

- zdradził w relacji opublikowanej na YouTube.

Jackowski wyraźnie daje do zrozumienia, wbrew opinii ekspertów medycznych, że reakcja władz na zagrożenie epidemiologiczne była przesadna. Między słowami sugeruje, że niektórzy prowadzą politykę strachu, aby podporządkować sobie społeczeństwo. To jednak się skończy, ale wtedy na horyzoncie pojawią się większe kłopoty.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski mówi o końcu pandemii. Nie ma dobrych wieści

wojna z powietrza

Krzysztof Jackowski o wojnie

Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale Palestyna, powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza

- dodał, zdradzając nieco więcej szczegółów.

Nie trzeba być ekspertem specjalizującym się w militariach, polityce międzynarodowej i obronnej, aby zrozumieć przesłanie jasnowidza. Według niego globalny konflikt wisi w powietrzu, choć nie nazywa go wprost III wojną światową. Biorąc jednak pod uwagę jego poprzednie wizje - ma to być wydarzenie, które zmieni nasze życie. Raczej nie na lepsze.

Zauważasz podobne zagrożenie?

Zobacz również: „Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy”. Przepowiednia Jackowskiego na wrzesień

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 15.09.2020 06:31
gówno prawda, Jackowski promuje samego siebie takimi bzdurami. on ma wizję jak się opije alko.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.08.2020 12:20
Przestań pierdolić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie