Dwóch mężczyzn będzie mogło mieć wspólne dziecko!

Medycyna idzie do przodu w zastraszającym tempie!
Dwóch mężczyzn będzie mogło mieć wspólne dziecko!
02.11.2009

Posiadanie dzieci przez pary homoseksualne budzi wiele kontrowersji i prowokuje pytania. Przeciwnicy liberalnej polityki podkreślają, że dwoje rodziców tej samej płci nie jest w stanie stworzyć maluchowi odpowiednich warunków do rozwoju psychoseksualnego. W opozycji do nich stają zwolennicy teorii równych praw dla każdego, niezależnie od orientacji. Naprzeciw potrzebom gejów i lesbijek wychodzi jednak medycyna. Naukowcy z Uniwersytetu w Stanford (USA) właśnie ogłosili, że ograniczenia natury zostały pokonane.

Jak czytamy w "Daily Mail", "zarówno jajeczka, jak i sperma mogą być wyhodowane w laboratorium", poprzez pobudzenie komórek macierzystych do przemiany w jedno albo w drugie. Oznacza to, że już wkrótce będzie można "produkować" kobiecą spermę i męskie komórki jajowe

Odkrycie, którego dokonali naukowcy ze Stanford być może pozwoli parom homoseksualnym na posiadanie genetycznie własnych dzieci, a po drugie pomoże w walce z bezpłodnością - zarówno tą naturalną, jak i powstałą np. w efekcie chemioterapii. Badania wywołały spore zamieszanie nie tylko w świecie medycyny....

Lilka Tylman

Zobacz także:

Homoseksualista to nie człowiek?

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego słynie z tego, że prowadzi wśród swoich studentów regularną indoktrynację.

Gwałtami leczą z homoseksualizmu!

Skrajny przypadek homofobii, którego sprawcy powinni zostać surowo ukarani.

Polecane wideo

Komentarze (342)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 21:16
Tutaj wpisz treść komentarza do Dwóch mężczyzn będzie mogło mieć wspólne dziecko!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2010 19:38
jestem biseksualna, aktualnie spotykam się z dziewczyną. Nie wiem, czy w przyszłości nie zdecyduję się na życie z kobietą. Ale zdecydowanie chcę mieć dziecko. ,Myślę, że takie rozwiązanie jest bardzo dobre (ucieszyłam się bardzo jak przeczytałam artykuł) Dziękuję wszystkim tolerancyjnym :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2009 15:52
NIE ZGADZAM SIĘ NA TO !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2009 15:23
O_O Wyobrażam sobie . przedstawia dziecko w przedszkolu rodziców To mój tatuś . A to yy... moja mamusia ;/ choer !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2009 12:56
weźcie się ogarnijcie. co wam do tego, że pedały chcą mieć dziecko. może nie jest to super, ale kurna . chca to niech maja. juz ich sprawa jak swoje dziecko wychowa. a mysle ze nauczyciele zrozumieja. a nie ze beda sie nabijac z niego. dziecko wazne zeby bylo szczesliwe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie