Spełniona przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Mówił o tym kilka dni temu

„Znowu miał rację” - komentują internauci.
Spełniona przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Mówił o tym kilka dni temu
fot. Unsplash
08.08.2020

Do przepowiedni jasnowidzów w większości podchodzimy ze sporym dystansem. Może coś się sprawdzi, a może nie, ale zazwyczaj w ogóle tego nie weryfikujemy. Starsze wizje ustępują miejsca bardziej aktualnym, co utrudnia weryfikację ich rzekomego daru. Tym razem nie musieliśmy jednak długo czekać.

Zobacz również: „Widzę tory i pożar dużego miasta”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję

Zaledwie kilka dni temu Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi obawami, a te już zdążyły się spełnić. I to na naszych oczach - twierdzą fani „medium z Człuchowa”. Wystarczy przypomnieć sobie jego słowa i porównać z tym, o czym mówi dziś cały świat.

Brzmią podejrzanie znajomo.

gazeta

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Zaczyna się moim zdaniem coś poważnego dziać już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe. Duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo koleją. To będzie sabotaż, to nie będzie jakaś katastrofa, jakiś wypadek, to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Tory, pociąg, kolej

- wieszczył. A teraz najciekawszy fragment:

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państwa światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowani do działań militarnych na świecie.

Zobacz również: Pierwsza prognoza na zimę 2020/2021. Jackowski nie pozostawia złudzeń

pożar

Wybuch w Bejrucie

Według internautów „wielki pożar dużego miasta” to nic innego, ale eksplozja w Bejrucie. 4 sierpnia br. W porcie znajdującym się w stolicy Libanu eksplodowała składowana w magazynie saletra amonowa. Wybuch kosztował życie przynajmniej 160 osób, kilka tysięcy zostało rannych, a nawet 300 tys. straciło swoje domy. Duża część miasta wygląda dziś jak gruzowisko.

Za najbardziej prawdopodobną przyczynę tragedii uznaje się przykry zbieg okoliczności i ludzkie zaniedbanie. Jackowski wskazuje jednak, że wydarzenie to może mieć związek z działaniami militarnymi.

Czy to jednorazowy incydent? A może faktycznie zapowiedź czegoś jeszcze gorszego? Fani teorii spiskowych w napięciu śledzą rozwój wypadków.

Zobacz również: „Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy”. Przepowiednia Jackowskiego na wrzesień

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.08.2020 11:39
ktoś dostał nową dostawę towaru :D była impreza najwyraźniej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2020 08:07
Cały czas się coś dzieje nie ciężko to przewidzieć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie