Imiona najbardziej pracowitych osób. Wielka kariera jest im pisana

Współpraca z nimi to sama przyjemność.
Imiona najbardziej pracowitych osób. Wielka kariera jest im pisana
fot. Unsplash
09.08.2020

Można w to wierzyć albo nie, jednak już przed laty imiona były kojarzone z określonymi cechami charakteru. Na podstawie nadanego imienia łatwo było określić osobowość jego właściciela lub właścicielki. Dawniej wierzono, że imię wybrane przez rodzinę jest dobrym życzeniem, które wyposaża człowieka w dane cechy na całe życie.

Zobacz też: Imiona kobiet, które są najlepszymi przyjaciółkami. Możesz powierzyć im każdy sekret

Okazuje się, że imiona mogą powiedzieć też wiele na temat predyspozycji dotyczących naszej kariery. Dowiedz się, kto jest najlepszym pracownikiem i dlaczego.

Imiona: kto jest idealnym pracownikiem?

Emilia

Przeznaczenie Emilki to poświęcenie i bezinteresowna pomoc słabszym. Ma w sobie wiele empatii, wrażliwości i nikogo nie zostawia bez wsparcia. Potrafi wszystko wytłumaczyć i sprawić, że inni czują się w jej obecności bezpiecznie. Doskonale sprawdzi się jako wolontariuszka, lekarka, nauczycielka oraz pracownik fundacji. 

Gabriela

Gabrysie to bardzo dzielne kobiety, które są pracowite i niezależne. Wiele od siebie wymagają, również na polu zawodowym. Ich ambicja pozwala im uzyskać wymarzony awans i robić kilka zadań jednocześnie. To realistki, które widzą problemy takimi, jakie są naprawdę. Są wszechstronne, więc zarówno praca biurowa, jak i fizyczna, nie są im straszne.

Lucyna

W szkole Lucyna z pewnością pozwoli Ci spisać pracę domową, a na uczelni podpowie coś na egzaminie. Lubią pomagać i zawsze są przygotowane. Medycyna czy opieka społeczna to ich obszary. Dadzą sobie radę również za granicą. To bardzo ciepłe osoby, które chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Marlena

Po uczciwej i ciężkiej pracy, Marlena zapomina o obowiązkach i idzie się wyszaleć. Praca nigdy nie przysłania jej wypoczynku i życia prywatnego, mimo, że ogromnie się w nią angażuje. Unika konfliktów i stara się za wszelką cenę osiągnąć porozumienie i równowagę. Praca zespołowa z Marleną to sama przyjemność.

Adam

Osoby o tym imieniu mają zawsze jasno określony cel i łatwo się nie poddają. Porażki są dla nich tylko informacją zwrotną. Adamowie są uparci i zawsze mają ochotę na działanie. Znają się również na pracy w ogrodzie i zwierzętach. Sprawdzą się jako prawnicy i menadżerowie. 

Łukasz

Systematyczny i rozważny Łukasz zawsze jest na czas. To pilna, pracowita i cierpliwa osoba. Zawsze spokojnie wszystko wytłumaczy i będzie przy tym obiektywny. Choć na co dzień jest osobą skrytą, to zna jednak swoją wartość i zdaje sobie sprawę, że w firmie jest niezastąpiony. Odnajdzie się zwłaszcza na stanowiskach technicznych, informatycznych, zwłaszcza w dziale IT. 

Zobacz też: Imiona pożądanych kobiet. Faceci nie potrafią im się oprzeć

Źródło: pomorska.pl

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem
Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.08.2020 10:27
Adam, haha taaa jasne :D Uśmiałam się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie