Faceci o tych imionach to urodzeni pechowcy. Ciąży nam nimi prawdziwe fatum

Nie potrafią się od niego uwolnić...
Faceci o tych imionach to urodzeni pechowcy. Ciąży nam nimi prawdziwe fatum
Fot. Unsplash
11.08.2020

Każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu przysłowiowo wstać z łóżka lewą nogą. W takie dni nic nam nie wychodzi, wszystko się komplikuje i mamy wrażenie, że ktoś na każdym kroku rzuca nam kłody pod nogi. 

Zobacz również: Imiona trudnych mężów. W małżeństwie myślą przede wszystkim o sobie

Jednak dla niektórych osób taki stan rzeczy jest wręcz permanentnyZa nic nie są w stanie pozbyć się ciążącego nad nimi fatum. Okazuje się, że pech prześladuje zwłaszcza właścicieli pewnych konkretnych imion, a to za sprawą znaczenia jakie się za nimi kryje. Ostatnio pisaliśmy o tym, jakie imiona żeńskie są prawdziwym wabikiem kłopotów. Teraz przyszła pora na imiona męskieKtórych mężczyzn pech prześladuje w największym stopniu i kto powinien być zawsze przygotowany na najgorsze? 

 Pechowe imiona męskie. Jakie imiona mają w życiu pecha?

Fot. Unsplash.com

Pechowe imiona męskie. Jakie imiona mają w życiu pecha?

Aleksander 

Mężczyzna o tym imieniu w życiu ceni sobie przede wszystkim wygodę. Kiedy zajdzie taka potrzeba zakasuje rękawy i bierze się do pracy, ale na co dzień jest... raczej leniwy. Liczy na to, że mu się upiecze, ale niestety często okazuje się inaczej i Aleksander wpada w poważne tarapaty. Można powiedzieć, że sam ściąga na siebie pecha. 

Gracjan 

Gracjan lubi otaczać się w życiu pięknymi i luksusowymi przedmiotami. Dobra materialne są dla niego bardzo ważne i uważa je za wyznacznik statusu społecznego, a mężczyzna o tym imieniu aspiruje naprawdę wysoko. Niestety w związku z takim podejściem Gracjan bywa rozrzutny i żyje ponad stan. Często wpada w długi, z których długo nie może się wygrzebać. 

Jarosław 

Mężczyzna o imieniu Jarosław daje się poznać jako osoba niezwykle pewna siebie, ale niestety szybko okazuje się, że w wielu przypadkach ta pewność siebie przechodzi w zwykłą arogancję. Jarosław uważa się za lepszego od innych i często daje im to odczuć, a to nie przysparza mu przyjaciół. Wręcz przeciwnie – wiele osób obgaduje go za plecami i życzy mu źle. 

Maksymilian 

Maks jest urodzonym cholerykiem. Byle błahostka jest w stanie wyprowadzić go z równowagi i niełatwo go uspokoić. Z tego powodu trudno z nim wytrzymać i szybko traci przyjaciół. Znajomi odwracają się od niego jeszcze z innego powodu – Maksymilian chętnie manipuluje ludźmi dla swoich osobistych korzyści i wyręcza się innymi na każdym kroku. 

Przemysław 

Przemysław jest na ogół bardzo lubiany. Otacza się wianuszkiem znajomych, nie może też narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Mężczyzna o tym imieniu jest znany również z tego, że ma gest. Niestety jako że jego krąg znajomych jest wyjątkowo szeroki Przemysław często sam zostaje bez grosza przy duszy.  

Stanisław 

Mężczyzna o tym imieniu nie znosi bezczynności. Zawsze musi znaleźć sobie jakieś zajęcie. A kiedy już wywiąże się ze wszystkich swoich obowiązków zaczyna ingerować w sprawy innych. Niestety nie dociera do niego, że wtrąca nos w nie swoje sprawy i jest zwyczajnie nachalny. Z czasem inni zaczynają unikać jego towarzystwa. 

Tadeusz 

Tadeusz jest przekonany o tym, że jego poczucie humoru jest jedyne w swoim rodzaju. Jednak inne osoby mają na ten temat zupełnie odmienne zdanie – i mają dużo racji. W rzeczywistości Tadeusz zbyt często pozwala sobie na złośliwe docinki pod adresem innych ludzi i tylko on uważa je za żarty. Takie zachowanie zdecydowanie nie przysparza mu fanów. 

Zobacz również: Imiona pożądanych kobiet. Faceci nie potrafią im się oprzeć

Polecane wideo

„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody
„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie