Właścicielki tych imion prześladuje pech. Muszą mieć się na baczności

Wszystko przez ich niefartowne znaczenie.
Właścicielki tych imion prześladuje pech. Muszą mieć się na baczności
Fot. Unsplash
07.08.2020

Niektórzy ludzie mają pod górkę dosłownie na każdym kroku, mimo że inni nie napotykają takich problemów. Jeśli komuś przytrafia się coś złego, to właśnie im. Jak to wytłumaczyć? Urodzili się pod pechową gwiazdą? Ktoś rzucił na nich zły urok? W pewnym sensie można tak powiedzieć. Okazuje się, że życiowy pech może mieć naprawdę wiele wspólnego z imieniem, jakie otrzymaliśmy. 

Zobacz również: Imiona pożądanych kobiet. Faceci nie potrafią im się oprzeć

Z badań naukowców z amerykańskiego Clemson University wynika, że najwięcej szczęścia w życiu mają osoby o prostych i krótkich imionach. Niestety w przypadku kobiet o poniższych imionach jest zupełnie inaczej. Ich imiona nie są ani krótkie, ani nie zapewniają im powodzenia w życiu. Wręcz przeciwnie - skazane na pecha, a wszystko za sprawą znaczenia ich imion. Jakie imiona żeńskie są obarczone wyjątkowym fatum?  

Pechowe imiona żeńskie. Jakie imiona mają w życiu pecha?

Pechowe imiona żeńskie. Jakie imiona mają w życiu pecha?

Adrianna 

Kojarzycie słynny, przedwojenny film “Ada! To nie wypada!” oraz towarzyszący mu szlagier? Fabuła tej produkcji mówi sama za siebie. Tytułowa Ada jest niesamowicie temperamentna, przez co zawsze pakuje się w kłopoty. Tak samo jest z innymi właścicielkami tego imienia. To dlatego, że Adrianna nie znosi krytyki, na punkcie której jest wręcz przewrażliwiona. Jeśli ktoś z nią zadrze, na zawsze skreśla go ze swojego życia. Przez to wiele osób życzy jej źle, co często się sprawdza. 

Elżbieta 

Na pierwszy rzut oka Elżbieta wydaje się wyniosła i chłodna oraz trzyma innych na dystans. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że potrafi bardzo sprytnie manipulować ludźmi w taki sposób, aby osiągnąć swoje cele – nawet po trupach. W dodatku uwielbia plotkować. To często pakuje ją w kłopoty, zwłaszcza gdy wyda się, kto jest źródłem sensacyjnych doniesień. 

Izabela 

Izabela jest z natury bardzo spokojna, by nie powiedzieć płochliwa i bojaźliwa. Bardzo boi się wszelkich zmian i nigdy nie podejmuje ryzyka, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z tego powodu wiele traci, a potem żałuje, że nie odważyła się czegoś zrobić. Jeśli jednak już osiągnie jakiś sukces będzie chwalić się tym aż do znudzenia, co zdecydowanie nie przysparza jej sympatyków. 

Patrycja 

Patrycja zawsze musi być w centrum zainteresowania. Ma skrajnie ekstrawertyczną osobowość przez co z łatwością nawiązuje kontakty, ale z drugiej strony staje się to źródłem jej życiowych problemów. Patrycja jest uparta do bólu i do utraty tchu broni swojej racji. To sprawia, że zazwyczaj zawsze jest z kimś skłócona. 

Sylwia 

Sylwia to urodzona choleryczka, a to wróży tylko jedno – problemy! I to naprawdę na każdym kroku. Sylwia nie potrafi powstrzymać nerwów na wodzy ani w życiu prywatnym, ani zawodowym. Awantura to jej drugie imię. Wystarczy naprawdę drobna błahostka, aby wyprowadzić ją z równowagi. 

Weronika 

Kobieta o tym imieniu to mieszanka wybuchowa. W jednej chwili wydaje się słodka i cicha, by w następnej wybuchnąć gniewem i pokazać pazurki. Ta dwoista natura nie pomaga jej w życiu. Wiele osób nie jest w stanie poradzić sobie z jej dwoistą osobowością. Nie lepiej jest w miłości, ponieważ gdy Weronika kocha, jest bardzo zaborcza. Nie każdy mężczyzna to wytrzyma. 

Zuzanna 

Zuzanna najpierw działa, a potem myśli... a to gotowy przepis na katastrofę. Właścicielka tego imienia jest wyjątkowo chaotyczna i nigdy nie potrafi usiedzieć w miejscu. Niestety przysparza jej to kłopotów, zwłaszcza w życiu zawodowym. Zuzanna nie potrafi się skupić i na spokojnie przeanalizować wszystkich danych, przez co często popełnia błędy, których łatwo mogła uniknąć. 

Zgadzacie się z tym? Czy wasze imiona znalazły się na liście? 

Zobacz również: Imiona trudnych żon. Po ślubie pokazują swoją prawdziwą twarz

Polecane wideo

„Buzia 10/10”. Ta dziewczyna zachwyca wyjątkowymi rysami twarzy
„Buzia 10/10”. Ta dziewczyna zachwyca wyjątkowymi rysami twarzy - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.08.2020 12:35
Dzięki. Teraz jeszcze bardziej będę zdołowana oraz towarzyszyć mi będzie uczcie że wszystko układać się będzie jak najgorzej. Życie już od najmłodszych lat dawało mi znać że nie będzie cukierkowo. Wpłynęły na to min. decyzje dorosłych w tym nauczycielki pierwszych klas szkoły podstawowej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie