Psychozabawa: Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, zdradza Twój charakter

Podświadomość ujawni całą prawdę na Twój temat.
Psychozabawa: Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, zdradza Twój charakter
fot. depositphotos.com
04.08.2020

Psychotesty traktujemy zazwyczaj z przymrużeniem oka, ale testy obrazkowe okazują się wyjątkowo trafne. Dlaczego? Nasza podświadomość jest niesamowita i potrafi komunikować się z nami za pomocą obrazu. Psycholodzy tłumaczą, że w jej czeluściach znajdują się wszystkie nasze pragnienia czy potrzeby. Gdy wybieramy symbol, który przyciąga nas najsilniej, wszystko staje się jasne.

Zobacz również: PSYCHOZABAWA: Komu pomożesz w pierwszej kolejności? Ten wybór mówi o Tobie wszystko

Jakie zwierzę zobaczysz jako pierwsze?

Weź głęboki oddech i spójrz na ten obrazek. Nie sugeruj się niczym, po prostu znajdź zwierzę, na które spojrzałaś w pierwszym momencie. Gotowa?

Kieruj się pierwszym odruchem i sprawdź poniżej, co mówi to na Twój temat.

Zebra

Jeśli w oczy rzuciła Ci się akurat zebra, prawdopodobnie jesteś bardzo charyzmatyczną, zabawną i wpływową osobą. Przy okazji lubisz angażować się w różne aktywności, Twoje działania są zaraźliwe i inspirują innych. Ludzie uwielbiają spędzać z Tobą czas, ale Ty szybko się nudzisz. Ciągle potrzebujesz w życiu nowych wrażeń. 

Kot

Zwróciłaś uwagę na kota? To tłumaczy, dlaczego nie lubisz dużo mówić, a niektórzy myślą wręcz, że jesteś nieśmiała. Ty jednak wolisz analizować niż wchodzić w bezpośrednie interakcje. Masz własny świat, w którym panują Twoje zasady i nie przejmujesz się opinią osób trzecich.

Kaczka

Kaczka zdradza osobowość stuprocentowych optymistów. Nikt nie jest w stanie zepsuć Twojego dobrego humoru, ponieważ żyjesz pełnią życia. Twoja ciekawość i chęć rozwoju nie mają granic - wciąż odkrywasz świat i uczysz się nowych umiejętności.

Koala

To słodkie zwierzę przyciąga osoby spokojne i wrażliwe. Jesteś bardzo miła i troskliwa, a także lubisz żyć we własnym tempie, zupełnie jak koala. Nie lubisz wielkich imprez - w piątkowy wieczór wybierzesz raczej książkę i lampkę dobrego wina. Twoi przyjaciele wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć.

Słoń

Jeśli zobaczyłaś słonia to znaczy, że masz serce na dłoni i chętnie pomagasz innym. Rodzina i przyjaciele są dla Ciebie najważniejsi i zrobisz dla nich wszystko. Z łatwością przychodzi Ci rozwiązywaniu cudzych problemów. Czas jednak, abyś zatroszczyła się o samą siebie.

Miś

Niedźwiadek cechuje osoby logiczne, tradycyjne i konserwatywne. Za wszelką cenę bronisz swoich wartości, ponieważ na tych filarach budujesz całe życie. Nie lubisz głośnych miejsc i raczej uciekasz tam, gdzie odnajdziesz spokój i harmonię. Jesteś odpowiedzialna i rozważna, a przy tym dyplomatyczna. Spontaniczne decyzje nie są w Twoim stylu.

Żyrafa

Żyrafę widzą urodzeni liderzy i dusze towarzystwa. Jesteś bardzo elastyczna i dostosujesz się do każdej grupy, bo kompromisy nie stanowią dla Ciebie przeszkody. Z łatwością znajdziesz wspólny temat dosłownie z każdym. Choć znajomi myślą, że zawsze masz dobry humor, to jednak jesteś bardzo wrażliwa, zwłaszcza na cudzą krytykę. Nie lubisz też rutyny i często zmieniasz swoje hobby.

Świnka

Jeśli to świnkę zobaczyłaś jako pierwszą, cechuje Cię duża niezależność oraz bystrość umysłu. Lubisz pracować w samotności i dbać o każdy szczegół. W Twojej głowie pojawia się tysiąc myśli na sekundę! Nie można nazwać Cię ekstrawertykiem, ale świetnie odnajdujesz się wśród ludzi.

Królik

Królik zwiastuje dużą kreatywność, energię i zaraźliwą radość. Gdziekolwiek się nie pojawisz, sprawiasz, że na twarzach innych pojawia się uśmiech. Doskonale rozładowujesz atmosferę, a poczucie humoru zapewnia Ci bycie w centrum uwagi. Jesteś empatyczna, więc patrzenie na śmiech bliskich daje Ci satysfakcję, ale czasami sama musisz odpocząć.

Lew

Jak na króla dżungli przystało, jesteś urodzonym przywódcą. Masz tendencje do dominacji, a Twoja osobowość bywa dla innych czasem przytłaczająca. Lubisz postawić na swoim, przekonana o własnej nieomylności. Kręci Cię rywalizacja, a zwycięstwo daje Ci ogromną satysfakcję

Sowa

Mądra sowa to symbol wiedzy i analitycznego umysłu. Lubisz spędzać czas samotnie i w ciszy, kontemplując lub wracając do przeszłości. Lubisz mieć wszystko zorganizowane i uporządkowane, czasami doskwiera Ci wręcz perfekcjonizm. Znajomi cenią Twoją inteligencję i błyskotliwość, ale w sytuacjach społecznych nie czujesz się zbyt pewnie. Pamiętaj, że nikt z nas nie jest idealny.

Zobacz również: Spójrz na obrazek i dowiedz się, czym w tym momencie przejmujesz się najbardziej

Źródło: brightside.me

Polecane wideo

Przytula lwy, bawi się z hieną i gepardami. „Ten facet powinien mieć program na Netflixie!”
Przytula lwy, bawi się z hieną i gepardami. „Ten facet powinien mieć program na Netflixie!” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2020 12:50
Zobaczyłam lwa - marny ze mnie przywódca...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2020 10:54
zebra - niestety poki co nie jestem wplywowa osoba... moze tylko na mojego faceta mam wplyw ale to tyle
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie