„Widzę tory i pożar dużego miasta”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję

Mroczna przepowiednia polskiego jasnowidza.
„Widzę tory i pożar dużego miasta”. Jackowski ujawnił niepokojącą wizję
fot. Unsplash (Adam Wilson, Aleksandr Saenko)
29.07.2020

Sytuacja na świecie dynamicznie się zmienia i u wielu osób pojawiają się obawy dotyczące konfliktów. Pandemia koronawirusa dodatkowo spotęgowała poziom niepokoju wśród ludzi, którzy z nadzieją oczekują na powrót do normalności. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zaczynamy uciekać się do osób posiadających zdolności nadprzyrodzone, aby przewidzieć przyszłość.

Zobacz również: Pierwsza prognoza na zimę 2020/2021. Jackowski nie pozostawia złudzeń

Wszyscy boją się tego, co nieznane, dlatego próbują dowiedzieć się, co nasz czeka na wszelkie sposoby. Jednym z takich źródeł jest jasnowidz Krzysztof Jackowski, który tym razem miał naprawdę przerażającą wizję, o której opowiedział ze szczegółami na swoim kanale. Czy Polacy powinni się obawiać?

Jackowski - pożar i sabotaż

Czego dokładnie dotyczyła ostatnia wizja Jackowskiego? Swoją tragiczną przepowiednią podzielił się ze słuchaczami podczas audycji prowadzonej na kanale Youtube.

Zaczyna się moim zdaniem coś poważnego dziać już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe. Duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo koleją. To będzie sabotaż, to nie będzie jakaś katastrofa, jakiś wypadek, to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Tory, pociąg, kolej

- wymienia jasnowidz z Człuchowa.

Czy czeka nas wojna?

Krzysztof Jackowski zobaczył w swojej wizji atak na pociąg, tory kolejowe bądź sabotaż, a następnie wielki pożar dużego miasta. Ostrzega, że niepokojące sytuacje pojawią się w trzech miejscach na świecie po kolei, bądź jednocześnie. Czy Polska może spodziewać się zagrożenia?

Nie umiejscawiam tego nigdzie. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską. Ale to coś jeżeli się wydarzy to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni tego, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie

- ostrzega Jackowski.

Powinniśmy obawiać się przepowiedni słynnego medium?

Zobacz również: Przepowiednia na 2021 rok. Pastor mówi o zaskakujących skutkach pandemii

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem
Znaki zodiaku, które notorycznie podejmują złe decyzje. Nie potrafią kierować swoim życiem - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 30.07.2020 10:26
Widzę ciemne chmury, a z nich deszcz. Nie wiem czy dziś, czy jutro czy może za miesiąc, ale widzę dużo wody z nieba. Nie umiejscawiam tego nigdzie. Być może będzie się to działo w Polsce, a być może daleko poza nią. Niebo, chmury, deszcz.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.07.2020 17:16
Po LDS też mam takie wizję.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2020 15:44
Bla bla bla. Przestańcie już publikować te dyrdymały. Ja też sobie mogę napisać co widzę we śnie i co z tego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2020 14:47
Widze wiatr poruszający drzewami - spelni sie, zobaczycie 😂 ja to widze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie